asdsfafsd 17243 17245

Súťaž #CVICIMsHUAWEI

V spolupráci s Huawei Watch GT 2 Pro vám prinášame 4 tréningové výzvy. Ak sa zapojíte máte možnosť vyhrať 5 hodiniek ako vianočný darček. Pozrite sa, čo je pre vás pripravené.

Mrzí nás, že aktuálne nemôžete naplno využívať svoje členstvo a my nemôžeme naplno otvoriť naše prevádzky, zatiaľ fungujeme v dočasnom režime. Bol to náročný rok aj pre vás, aj pre nás. My vo FIT UP! sme preto rozmýšľali, čím by sme vám pred Vianocami urobili radosť. Rozhodli sme sa spojiť to, čo vieme najlepšie:

  • Profesionálne zostavené tréningy s videonávodmi od našich trénerov, vďaka ktorým máte možnosť cvičiť úplne plnohodnotne doma.
  • Motivovať vás, aby ste nezaháľali ani keď svoje členstvo aktuálne nemôžete využiť.
  • Nájsť partnera, s ktorým vás budeme môcť poriadne obdarovať za veľkú trpezlivosť, dôveru a za vašu aktivitu.

Ako spojenie vznikol projekt #CVICIMsHUAWEI

Spojili sme sa so značkou značkou Huawei a vďaka ich hodinkám Huawei Watch GT 2 Pro vám počas 4 týždňov prinesieme súťažné výzvy, v ktorých budete mať šancu vyhrať 5 smart hodiniek tejto značky. Naši tréneri budú až do Vianoc tieto hodinky testovať a preto to na našich sociálnych sieťach bude žiť pohybom a tipmi, ako smart hodinky využívať.

Ako cvičiť správne – video s trénerom

Nie každý vie, ako si zacvičiť správne, aký pohyb zvoliť pre nabratie svalov alebo udržiavanie zdravého chrbta. Navyše keď nemáte k dispozícii trénera. Preto tréningové videá v projekte #CVICIMsHUAWEI ponúknu detailný tréning s vysvetleniami, s alternatívou pre začiatočníkov aj pokročilých a odporúčaniami ako precvičiť presne to, čo potrebujete. Ponúkneme video návody na full body tréning, silový tréning, cvičenie na zdravý chrbát a tréning vytrvalosti.

Ako sa zapojiť

Chceme najmä, aby ste sa hýbali s nami. Stačí preto, ak budete sledovať naše tréningy a zapojíte sa aspoň raz označením @fitupskofficial a hashtagu #CVICIMsHUAWEI vo vašich Instagram stories. Cvičiť môžete však aj podľa seba a označovať akýkoľvek svoj tréning. Naše videá dopomôžu tým z Vás, ktorí potrebujú inšpiráciu.

Každý týždeň našej tréningovej výzvy #CVICIMsHUAWEI sa bude niesť v znamení iného typu tréningu:

Prvý týždeň od 24.11.: Ako cvičiť celé telo správne

Druhý týždeň od 30.11.: Ako si zostaviť správny silový tréning

Tretí týždeň od 7.12.: Ako udržiavať zdravý chrbát

Štvrtý týždeň od 14.12.: Ako trénovať vytrvalosť

Ako môžete vyhrať

Výhercov 5 hodiniek Huawei Watch GT 2 Pro vyberieme nasledovne:

  • 3 výhercovia budú vyžrebovaní zo všetkých našich followerov, ktorí sa aspoň raz počas trvania súťaže zapojili označením profilu @fitupskofficial a hashtagu #CVICIMsHUAWEI . Každému zúčastnenému dáme srdiečko ❤️ ako odpoveď na jeho IG story a bude tak vedieť, že je zaradený do súťaže.
  • 2 výhercov vyberieme z tých najaktívnejších, ktorí sa najčastejšie zapájali dokumentovaním svojich tréningov.

Súťažiacich s najlepšími stories budeme pravidelne uverejňovať na našom profile vo výbere stories pod názvom #CVICIMsHUAWEI. Veríme, že tak inšpirujeme mnoho ďalších, aby si osvojili rutinu cvičiť doma, či vo fitku. A takisto, že inšpirujeme tých, ktorí uvažujú, či si kúpiť smart hodinky, na čo ich využívať a aké si vybrať.

Súťaž trvá do 20.12. Výsledky zverejníme na našich profiloch na sociálnych sieťach 21.12., aby piati výhercovia mohli mať svoje hodinky do Vianoc pod stromčekom.

Kompletné podmienky súťaže nájdete tu: