asdsfafsd 17211 17212

5 tipov na cviky na ženské stehná a zadok

Pekné ženské stehná si vytvarujete pravidelným posilňovaním a stačí vám k nemu len vlastná váha. Toto sú účinné tipy ako dosiahnuť pekné krivky.

Ak nás sledujete na našom instagramovom profile FitUpSKofficial, určite vám neunikli tipy od našich trénerov, ako si posilňovať rôzne časti tela rýchlo a efektívne. A najmä kdekoľvek.

Cvičenie stehien a zadku má výhodu, že si naň môžete spomenúť napríklad, keď čakáte na zovretie vody na čaj alebo hoci aj pri obyčajnom sedení. Stačí napnúť svaly stehien alebo robiť malé podrepy. Najväčší efekt má však tréning stehien, keď skombinujete pravidelné zaťažovanie rôznych svalov nôh. Presne takéto cvičenie je pre vás pripravené v tomto článku.

V krátkych videách vám trénerka Andrea z FIT UP! Žilina ukáže, ako si správne vytvarovať stehná. Dbajte na pevné držanie tela a zapájanie svalov, ktoré uvádzame nižšie.

1️. Šikmé výstupy na krabicu – zapája sa zadok, čiastočne aj vnútorné a zadné stehno
2️. Rumunský jednonohý mŕtvy ťah so zakopávaním – zapájame zadok, zadné stehná a čiastočne stred tela
3️. Záklon v kľaku – zapájame najmä predné stehná a stred tela
4️. Žaba – tréning na zadok
5️. Drep s preskokom – zamerané na stehná a výbušnosť spodnej časti tela

Ak si chcete pridať ku ženskému tréningu aj iné cviky, 6 tipov na pevný zadok nájdete aj v tomto článku.

Nezabúdajte, že okrem tejto stránky nájdete všetky cviky aj na FitUpSKofficial

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

??Nohy?? Čakáte na kávu z kávovaru, stojíte v aute na červenej alebo miešate pri sporáku polievku. Pri všetkých činnostiach môžete aspoň na pár sekúnd precvičiť stehná napínaním svalov alebo malými podrepmi. Ak máte času viac, @ada_zabo si pre Vás pripravila cviky na nohy, ktoré si môžete pridať k svojmu ženskému tréningovému plánu? 1️⃣. šikmé výstupy na krabicu – zapája sa zadok, čiastočne aj vnútorné a zadné stehno 2️⃣. rumunský jednonohý mŕtvy ťah so zakopávaním – zapájame zadok, zadné stehná a čiastočne stred tela 3️⃣. záklon v kľaku – zapájame najmä predné stehná a stred tela 4️⃣. žaba – zamerané na zadok 5️⃣. drep s preskokom – zamerané na stehná a výbušnosť spodnej časti tela Vyskúšajte, odcvičte a označte nás pri tom v story?, pretože chceme byť pri tom. ?? Vaše storky aj veľmi radi prezdieľame u nás. #fitupskofficial #itsuptous #legs #legsworkout #hometraining #personaltrainer #stronger #covid

Príspevok, ktorý zdieľa FITUP SK Official (@fitupskofficial),