asdsfafsd 17437 17439

CVICIMSHUAWEI Vyhodnotenie

CVICIMsHUAWEI Vyhodnotenie súťaže

Prišli sme do finále nášho predvianočného projektu a výzvy #CVICIMsHUAWEI.
Počas 4 týždňov sme s vami cvičili v našich tréningových videách, podporovali vás na našich instagramových príbehoch a ako odmena prišla pre piatich z vás veľká-malá vec – smart hodinky Huawei Watch GT 2 Pro od partnera našej výzvy Huawei.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa inšpirovali tréningovými videami alebo ktorí cvičili podľa vlastného tréningu a zdokumentovali to na svojich instastories. Ako sme sľúbili, vybrali sme dvoch najaktívnejších súťažiacich a zvyšných troch výhercov vyžrebovali zo všetkých zapojených (tých, ktorí nás označili aspoň v jednej svojej instastory). Víťazmi sú:

ladysash – do súťaže sa zapájala niekoľkokrát za každý týždeň a vytvorila najväčší počet stories zo svojho tréningu

dokonalo_nedokonaly – v každej z jeho stories sme videli rôznorodé tréningy a nasledoval okrem svojho tréningu aj naše videonávody na Youtube

_kabiinostef_

mitinkaa

o_oli_

Všetkým výhercom gratulujeme a všetkým, ktorí sledovali naše videá a instastories ďakujeme. Nezabúdajte, že podľa videonávodov na fullbody, silový, rehabilitačný a vytrvalostný tréning môžete cvičiť stále. Tréneri vás v nich sprevádzajú detailným vysvetlením pohybu, aby ste aj doma dokázali cvičiť správne a udržiavať sa vo forme.