asdsfafsd 17320 17325

#CVICIMsHUAWEI týždeň 2

#CVICIMsHUAWEI Druhý týždeň tréningovej výzvy

Od 24.11. sme odštartovali veľkú tréningovú výzvu a súťaž o 5 hodiniek Huawei Watch GT 2 Pro s našim partnerom Huawei. Počas štyroch týždňov vám prinášame tematické videá pod taktovkou piatich trénerov z našich fitiek.

Ak sa nimi inšpirujete alebo si odcvičíte akýkoľvek tréning doma či vo fitku a označíte pritom na instagramovom príbehu @fitupskofficial a hashtag #CVICIMsHUAWEI, ste zaradení do hry o týchto 5 funkciami nabitých smart hodiniek! Viac info v článku.

Naši piati tréneri okrem toho pre vás testujú hodinky Huawei Watch GT 2 Pro počas celých 4 týždňov výzvy. Pri tréningu v druhom týždni výzvy si okrem iného vyskúšali:

  • lepšie nakopnúť svoj tréningový výkon, v čom pomáhajú športové režimy na hodinkách – je ich na výber vyše 100
  • športové režimy ukážu spálené kalórie, úroveň tepu srdca, účinok tréningu alebo aj počet hodín potrebných na regeneráciu
  • meranie kvality spánku a referencie na porovnanie vášho hlbokého či ľahkého spánku s priemernými hodnotami
  • porovnanie výkonu pri 20-minútovom tréningu silového charakteru a kondičného
  • silový tréning v porovnaní s HIIT spálil menej kalórií, no jeho účinky trvajú aj ďalší deň
  • nosenie na ženskej rukedizajn hodiniek v kombinácii s množstvom športových režimov je v tejto cenovej kategórii (okolo 299€) veľká výhoda

Mysleli sme aj na tých, ktorým chýba vedenie pri tréningu a ocenili by rady trénera. Zostavili sme pre vás tréningové videá.

Druhý týždeň našej výzvy sme vás sprevádzali SILOVÝM tréningom. Náš neprehliadnuteľný Martin Motolík spolu s Patríciou Čižmárovou, Romanou Zubériovou a za doprovodu Mareka Granáta si pre vás pripravili mužskú aj ženskú alternatívu silového tréningu. Mužský tréning je zameraný na ramená, hrudník, chrbát, no ponúknuté cviky precvičia celé telo. Cvičí sa najmä s kettlebellmi. Ženský tréning sa zameriava na stehná a zadok, no takisto si ním posilníte celé telo (pomôcka: kettlebell).

Cvičím s Huawei 2

Nezabúdajte nás sledovať na našich profiloch, aby vám žiadne video či novinky o súťaži neunikli.

Facebook FIT UP alebo facebookove stránky vašej lokálnej prevádzky

Instagram @fitupskofficial

Youtube FIT UP! Fitnescentrum