Za každého kamoša 1 mesiac zdarma

Poznáš niekoho, kto stále váha s cvičením? Priveď ho k nám a ak si uzavrie jedno z našich ročných členstiev, automaticky ti vrátime poplatok za nasledujúci mesiac. Koľko kamarátov k nám privedieš, toľko mesiacov cvičíš úplne zadarmo. Také jednoduché!
Akcia platí pre všetkých našich členov s ročným členstvom a prebieha od 4.9. 2017 do 30.11.2017.

Ako to funguje?

Príď spolu aj s kamarátom na recepciu ktoréhokoľvek štúdia FIT UP! na Slovensku alebo v Českej Republike. Je treba, aby sa tvoj kamarát u nás zaregistroval a uzavrel jedno z našich ročných členstiev. Je na ňom, či si zvolí naše Fitness alebo VIP členstvo. Jedna z našich milých recepčných mu ochotne vysvetlí celý koncept a poradí, ktoré členstvo je preňho najvhodnejšie. Následne sa zaregistruješ prostredníctvom nášho online registračného formulára. Táto akcia platí len pre registrácie od 4.9.2017 do 30.11.2017. Každý mesiac budeme vyhodnocovať registrácie a ak splníš naše podmienky, dostaneš potvrdzujúci email, že získavaš XY mesiacov cvičenia zdarma. Trvalý príkaz si však na svojom účte neruš, patrí to medzi podmienky uplatnenia akcie, platby ti ako obvykle odídu, a my ti ich na účet vrátime formou dobropisu.

Podmienky, ktoré musíš splniť

1. Ustráž si dátum priebehu akcie. Kamarát si musí uzavrieť jedno z našich ročných členstiev medzi 4.9. a 30.11. 2017. V tomto dátume musíš taktiež stihnúť vyplniť náš online registračný formulár.
2. Na uplatnenie akcie nemôžeš mať podlžnosti voči spoločnosti FIT UP!
3. Akcia platí pre všetkých členov s ročným členstvom a vo všetkých fitness centrách na Slovensku aj v Českej Republike.
4. Registrácia prebieha iba online. Na jej dokončenie budeš potrebovať členské číslo svojho kamaráta.
5. Ty aj tvoj zaregistrovaný kamarát musíte mať zriadený trvalý príkaz na účte.

ONLINE REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Galéria

Staň sa našim VIP členom
a získaj ďalšie výhody.