PRECVIČ SVOJU ŽENSKÚ KRÁSU V LADIES ZÓNE

Každá dáma potrebuje priestor, na ktorom môže pracovať na svojej kráse. Ak ti nevyhovuje otvorený gym s kopou spolucvičiacich, vyskúšaj našu Ladies zónu, v ktorej sa môžeš venovať svojmu tréningu aj bez zvedavých pohľadov.

Kvalitné zariadenia Technogym

Naše Ladies zóny sú vybavené širokou škálou zariadení Technogym, takže pri cvičení neukrátiš ani jednu svalovú partiu. Stroje Technogym sú jednoduché na používanie, bezpečné a efektívne, takže si svoj tréning môžeš užiť naplno.

Absolútna diskrétnosť a pohoda

Do Ladies zón má opačné pohlavie zákaz vstupu, vďaka čomu sa môžeš naplno venovať svojmu cvičeniu. Všetky Ladies zóny sú navyše priamo prepojené so ženskými šatňami, takže budeš mať nielen komfort nielen počas cvičenia, ale aj pred ním či po ňom.

Vlastná kardio a strojová zóna

Či už sa chceš venovať svojej kondícii alebo rozvíjať svalovú hmotu, všetko zvládneš bez toho, aby si z Ladies zóny vytiahla päty. Chýbať ti nebude ani osobný tréner – vyber si toho svojho a precvičuj s ním priamo v zóne.

Stroje určené len pre dámy

Okrem celej škály Technogym zariadení v Ladies zóne nájdeš aj špeciálne stroje určené len pre dámy – abduktor a adduktor. Vďaka nim sťahovými a rozťahovými cvikmi precvičíš vonkajšie a vnútorné stehenné svaly a podčiarkneš ženskosť svojej postavy.

Staň sa členkou už dnes a užívaj si komfortné cvičenie bez zvedavých pohľadov.
Chcem ju!
Chcem ju!