VYUŽI IDEÁLNE PODMIENKY NA IDEÁLNU FORMU. SME PARTNERMI MULTISPORT

Ak sa chceš dostať do tej najlepšej formy, radi ti to uľahčíme. V našich fitkách preto nájdeš kopu výhod, vďaka ktorým tvoj tréning prinesie viditeľné výsledky a zároveň bude zábavný.

Prvá hodina zadarmo

Zdravý životný štýl by mal byť dostupný každému, preto ťa u nás radi uvidíme. Aby sme to nehovorili do vetra, prvú hodinu v ktoromkoľvek z našich fitiek máš úplne zadarmo. Bez obmedzení, v plnej miere, tak, ako ti to vyhovuje.

Chceš svoj tréning zadarmo už teraz?

Chceš svoj tréning zadarmo už teraz? Daj nám o sebe vedieť a tvoja prvá návšteva je na nás. Vstup s informáciami ti príde na tvoj email.

Požiadavka úspešne odoslaná. {{error}}

Bezodný Grapivit bar

Pri dobrom tréningu ideš na dno svojich síl, no prečo by si tam mal ísť aj pri dopĺňaní tekutín? V každom našom fitku nájdeš vitamínový bar Grapos, z ktorého si môžeš čapovať až 15 príchutí vitamínových nápojov s L-karnitínom a bez cukru, koľko ti len hrdlo ráči. Vďaka ich kvalite zvýšiš svoj výkon, doplníš energiu a nikdy netrénuješ nasucho.

Skupinové cvičenia

So správnou partiou sa cvičí vždy ľahšie, preto vo Fit Up! Petržalka môžeš využiť skupinové cvičenia s kvalifikovanými trénermi. Či už chceš intenzívne spaľovať tuky, precvičiť všetky svalové partie počas kruhového tréningu alebo alebo relaxovať a zvýšiť ohybnosť svojho tela, určite nájdeš svoju skupinu, ktorá ťa potiahne vpred. Alebo potiahneš vpred ty ju?

Ladies zóna

Dámy, ak vás trápia zvedavé oči vašich spolucvičiacich, využite našu Ladies zónu. Poskytuje vám samostatný tréningový priestor s vlastnými šatňami a bez prístupu pánov. Zároveň je vybavený kvalitnými zariadeniami Technogym, ktoré boli vyvinuté pre nežnejšie pohlavie, takže sa pohodlne dostanete do formy – či už na vlastnú päsť alebo s pomocou našich trénerov.

Prečítaj si o Ladies zóne viac

Osobní tréneri

Keď sa ti nechce trénovať osamote alebo potrebuješ pomoc, využi našich kvalifikovaných trénerov. Spoľahlivo ťa usmernia, ako trénovať správne, poradia ti, ako upraviť svoj jedálniček a dodajú ti motiváciu, aby aj tá posledná séria stála za to. V každom fitku Fit Up! ich nájdeš hneď niekoľko, stačí si vybrať, koho prístup ti vyhovuje najviac.

Turbosoláriá Ergoline

Nemusíš čakať na leto, ak si chceš dopriať opálenú pokožku. Vďaka kvalitným turbosoláriám Ergoline sa opáliš rýchlo a efektívne, takže sa v soláriu neškvaríš zbytočne dlho. Pravidelné, ale rozumné opaľovanie v soláriu prispieva k odolnosti voči infekčným chorobám, podporuje kyslíkovú výmenu a tvorí životne dôležitý vitamín D.

Vezmi si svoju hodinu zdarma
Urobiť prvý krok je vždy najťažšie. Aby sme ti cestu za novou formou uľahčili,
tvoja prvá hodina v FIT UP! je na nás. Získaj ju teraz!
Chcem ju!
Chcem ju!