asdsfafsd 11399 11400

Spúšťame prihlasovanie na jesenný Challenge!

To ako to dopadne, keď so sebou nič nerobíme, už dobre vieme. Čo takto sa pozrieť na to, čo sa stane ak na sebe zamakáme? Ponúkame ti možnosť dostať zo seba to najlepšie, pod taktovkou našich kvalifikovaných trénerov, ktorí si ťa zoberú do parády nielen po fyzickej stránke, ale budú aj vynikajúcimi motivátormi a partnermi na tvojej ceste za úspechom. Pomôžu ti s tvojím tréningovým plánom aj vytvorením jedálnička, ktorý bude účinný a ľahko zvládnuteľný. A keďže sa snažíme načúvať a prispôsobovať vaším potrebám, rozhodli sme sa náš pôvodný trojmesačný Challenge skrátiť na 2 mesiace. Dúfame, že táto zmena vám pomôže využiť váš čas efektívne a o to viac na sebe počas týchto dvoch mesiacov zamakáte.

Čo je FIT UP Challenge?

Je to dvojmesačný program zameraný na tvoju kondíciu, správnu motiváciu aj jedálniček. Ukáže ti nielen ako dosiahnuť svoje ciele ale aj to, ako si ich udržať po skončení Challengu. Zmeny, ktoré vám ukážeme, sú ľahko aplikovateľné do každodenného života a nezaberú príliš veľa vášho času. Účastníci Challengu budú trénovať trikrát do týždňa – vždy 1,5 hodiny (dni aj časy je možné prispôsobiť po vzájomnej dohode medzi súťažiacimi a trénerom) pod vedením jedného z našich trénerov. Challenge bude prebiehať od 9.10. do 10.12. 2017. Vybraní budú 3 kandidáti v každom FIT UP! štúdiu (na Slovensku aj v Českej Republike). Na konci Challengu vyberie tréner príslušného štúdia jedného víťaza (1 víťaz na každé štúdio), ktorý vyhrá 6 mesačné členstvo u nás!

A čo je základom našej mesačnej premeny?

Náš 2 mesačný CHALLENGE ťa reštartne a pomôže ti vytvoriť pozitívny vzťah k jedlu a zdravému životnému štýlu. Toto bude mať za následok úbytok váhy a celkové zlepšenie tvojej fyzickej kondície. Výška miery tohto progresu záleží len na tebe. Našim cieľom je naučiť ťa niečo o jedle a o tom, ako jedlo ovplyvňuje tvoj život, vyvrátiť niektoré nepravdivé mýty a dať ti nové, pozitívnejšie informácie a myšlienky o jedle a cvičení.

AKO SA PRIHLÁSIŤ

Prihlasovanie spúšťame práve teraz! Nášho FIT UP! Challengu sa môže zúčastniť aj nečlen, ktorý sa do začiatku Challengu (do 9.10.2017) musí stať naším členom (v ktoromkoľvek štúdiu FIT UP!). Zašli do 4. 10. 2017 na info@fitup.sk fotografiu svojej postavy, niečo o sebe a prečo by sme ťa mali do nášho Challengu vybrať. K textu napíš „súhlasím so zverejnením osobných údajov na webe a sociálnych sieťach.“ (zverejnenie mena, priezviska, výsledkov merania a fotografií na našom webe www.fitup.sk a sociálnych sieťach Facebook a Instagram). Napíš nám taktiež svoje konkrétne časové možnosti (napr. PO 8-12, ST celý deň, ŠT 6-14) a v ktorom štúdiu sa Challengu chceš zúčastniť a čakaj na výsledok. Oznámime ti ho emailom medzi do 6. 10. 2017. Máme ešte jednu špeciálnu požiadavku. Prihlás sa iba ak máš v daných mesiacoch naozaj čas venovať sa tréningu. Každý zameškaný tréning by totiž za teba s radosťou odcvičil niekto iný, kto však kvôli tebe nedostal príležitosť. FIT UP! Spolu víťazíme! Pozri sa, ako dopadli víťazi nášho Letného FIT UP! Challengu.