asdsfafsd 10319 10294

Do plaviek za 90 dní! Náš FIT UP! Challenge štartuje..

Leto sa blíži a my budeme už čoskoro zaplavení časopismi so zaručenými diétami a radami ako schudnúť do plaviek za 2 týždne. My ale predsa dobre vieme, že za dva týždne dosiahneme akurát to, že svoje telo vyhladujeme a nakoniec zjeme aj susedovu mačku. Pravda je taká, že za dva týždne sa zázrak naozaj nedostaví, a tobôž nie ten dlhodobý… ?? Čo tak to spraviť tento krát inak? Skús to s nami, pekne postupne a hlavne natrvalo! Za 90 dní budeš nielen vyzerať skvelo ale budeš sa tak aj cítiť. Počas 90 dní nášho Challengu naštartuješ svoj zdravý životný štýl alebo ho posunieš na novú úroveň. ? Ukážeme ti, že so správnym prístupom a podporou dokážeš oveľa viac než si myslíš. Náš tréner ťa podrží a bude tvojou podporou, kamarátom aj mučiteľom v jednej osobe.

Čo je FIT UP Challenge?

Je to 90 dňový program zameraný na tvoju kondíciu, správnu motiváciu aj jedálniček. Ukáže ti nielen ako dosiahnuť svoje ciele ale aj to, ako si ich udržať po skončení Challengu. Zmeny, ktoré vám ukážeme sú ľahko aplikovateľné do každodenného života a nezaberú príliš veľa vášho času. Účastníci Challengu budú trénovať 3 krát do týždňa – pondelok, stredu a piatok – vždy 1,5 hodiny (dni aj časy je možné prispôsobiť po vzájomnej dohode medzi súťažiacimi a trénerom) pod vedením jedného z našich trénerov. Challenge bude prebiehať od 19.4. do 19.7. 2017. Vybraní budú 3 kandidáti v každom FIT UP! štúdiu ( na Slovensku aj v Českej Republike). Na konci Challengu vyberie tréner príslušného štúdia jedného víťaza (1 víťaz na každé štúdio), ktorý vyhrá 6 mesačné členstvo úplne zdarma!

Ako sa prihlásiť?

Prihlasovanie spúšťame práve teraz! ? Nášho FIT UP! Challengu sa môže zúčastniť aj nečlen, ktorý sa do začiatku Challengu (do 19.4.2017) musí stať naším členom (v ktoromkoľvek štúdiu FIT UP!). Zašli do 12. 4. 2017 na info@fitup.sk fotografiu svojej postavy, niečo o sebe a prečo by sme ťa mali do nášho Challengu vybrať. K textu napíš „súhlasím so zverejnením osobných údajov na webe a sociálnych sieťach.“ (zverejnenie mena, priezviska, výsledkov merania a fotografií na našom webe www.fitup.sk a sociálnych sieťach Facebook a Instagram). Napíš nám taktiež svoje konkrétne časové možnosti (napr. PO 8-12, ST celý deň, ŠT 6-14) a v ktorom štúdiu sa Challengu chceš zúčastniť a čakaj na výsledok. Oznámime ti ho emailom medzi 12. 4. 2017 – 18. 4. 2017. Máme ešte jednu špeciálnu požiadavku. Prihlás sa iba ak máš v daných mesiacoch naozaj čas venovať sa tréningu. Každý zameškaný tréning by totiž za teba s radosťou odcvičil niekto iný, kto však kvôli tebe nedostal príležitosť. Prvý tréning sa bude konať v stredu 19. 4. 2017. Tento termín je pevný. Bude to prvý úvodný tréning, na ktorom sa zúčastnení zoznámia so svojím trénerom. Chceš konečne zažiariť v plavkách? Tak teraz je ten správny čas! Poď do toho naplno, s nami.  ??? FIT UP! Spolu víťazíme! ? ? Pozri sa, ako dopadli víťazi nášho Jesenného FIT UP! Challengu.