asdsfafsd 2932 7151

Žilinský FIT UP! je už v prevádzke, príď si nás vyskúšať!

Žilinská pobočka FIT UP! v pondelok 17. februára otvorila svoje brány, naša sieť fitnescentier sa tak dočkala ďalšieho prírastku, prvého mimo Bratislavy. Aj v Žiline sme pripravení ponúkať služby na profesionálnej úrovni, ktoré si môžeš prísť vyskúšať úplne zdarma. Prvá návšteva je totiž pre každého grátis!

Okrem toho pre veľký záujem predlžujeme aj akciu pri otvorení – ak sa staneš členom alebo VIP členom v Žiline do konca februára, získaš od nás mesačné členstvo navyše úplne bezplatne! Všetky detaily o akcii, ako aj ďalšie informácie o FIT UP! ti ochotne poskytne náš personál priamo v štúdiu v budove Crystal Palace v ulici Na bráne 4.

FIT UP! v Žiline bude otvorený sedem dní v týždni, 365 dní v roku – denne od 6. do 24. hodiny. Najnovšie vybavenie značky Technogym ponúkne skvelý priestor na aktívny odpočinok začiatočníkom, ale aj skúseným profesionálom. K dispozícii je Fitnes zóna zahŕňajúca Power, Pure a Kardio zóny, ale aj CROSS UP! zóna špeciálne vybavená na moderný a stále obľúbený kruhový tréning. Nechýba ani Ladies zóna – samostatný cvičebný priestor pre dámy. „Sme radi, že sme v Žiline našli skvelé priestory v atraktívnej lokalite v centre mesta. Fitnescentrum sme dokázali sprevádzkovať opäť v krátkom čase, z čoho sa tešíme. Aj Žilinčanov chceme presvedčiť, že je mýtus, že kvalitné fitnescentrum musí byť drahé. Pre tých, ktorí chcú tráviť voľný čas aktívne a urobiť niečo pre seba, chceme byť spoľahlivým partnerom,“ hovorí manažér FIT UP! Mário Godor. Mesačné členstvo vo FIT UP! umožňujúce neobmedzené využívanie služieb stojí 18,99 eura. V rámci neho získavaš niekoľko benefitov vrátane spŕch zdarma.

Stať sa môžeš aj naším VIP členom, ktorý má k dispozícii nekonečnú konzumáciu športových nápojov v Grapivit Bare, neobmedzené využívanie turbosolárií prestížnej značky Ergoline či tréningy každý deň od 18.00 do 20.00 h pod vedením profesionálov v CROSS UP! zóne. Ponuka Grapivit Baru je k dispozícii pre všetkých návštevníkov, rovnako ako ďalšie výživové doplnky v predaji na recepcii. Komfort návštevníkov zabezpečuje integrovaný systém na odtlačok prsta.

Hoci je náš tím FIT UP! v Žiline takmer kompletný, aj ty sa môžeš stať jeho súčasťou. Kvalifikovaným trénerom dávame možnosť pracovať v našom štúdiu, záujemcovia nás môžu kontaktovať na e-mailovej adrese alebo prostredníctvom nášho Facebookového profilu. Žilina, je to na tebe!