asdsfafsd 12849 12850

Zázrak menom voda!

To, že máme piť 8 pohárov (2litre) vody denne sme počuli snáď už miliónkrát. No aj napriek tomu to môže na nás pôsobiť ako nepríjemná povinnosť. Existujú však cestičky ako sa uistiť, že na konci dňa sú naše vodné levely dostatočne naplnené. Benefity toho, že dodržiavame pitný režim, sú nespočetné. Pitie 2 litrov vody denne ti dodá viac energie, vyhľadí pokožku, premaže kĺby, pomôže ti k plochému brušku (ver tomu či nie, ale pitím vody vieš predísť ukladaniu prebytočnej vody v tvojom tele) a taktiež to zlepší schopnosť tvojho tela páliť kalórie. Tak jednoduché a dostupné, voda je naozaj zázrak. ??? 11 Kľúčom k tomu, aby si si z vody dokázal vziať všetky tieto pozitíva, je iba trochu disciplíny pri vytváraní si návyku… Vždy vypi pohár vody so svojimi raňajkami. Môže ísť o teplú vodu s plátkom citróna, čo je mimochodom skvelá cesta k prebudeniu, a taktiež poslúži ako detox. Takže, ešte ti zostáva zvyšných 7 pohárov ???  .

Vypi dva poháre so svojou desiatou. Doplníš tým potrebnú energiu a zvýšiš pozornosť. Na obed, vypi jeden veľký pohár = čiže v skutočnosti to budú dva poháre v jednom = s malým množstvom sirupu bez pridaného cukru (doporučujeme sirupy Herbert, ktoré sú vyrobené výhradne na prírodnej báze, z prvotriednych surovín). ?

Teraz zostávajú už len 3 poháre ? = toto už vyzerá ako nový dosiahnuteľný zdravý zvyk. ji Daj si dva poháre vody so svojím olovrantom (poobedným snackom). Znova, dodá ti to energiu, ktorá by ti mala vydržať na celé poobedie. Nakoniec si svoj posledný pohár vody môžeš vychutnať pri večeri – pridaj ľad a kúsky ovocia na oživenie.

Sprav si hydratačné smoothie

Uhorka a červený melón robia z tohto smoothie hydratačnú bombu, ktorá je navyše veľmi osviežujúca počas horúcich letných dní. Navyše ti toto smoothie pomôže udržať v tele rovnováhu tekutín a udrží tvoju pokožku krásne vypnutú a hydratovanú. ???????? Budeš potrebovať: Červený melón Uhorku Ľad 2 polievkové lyžice mlieka (môže byť aj sójové/mandľové..) 1 čajovú lyžičku medu Hoď to všetko do mixéra, pomeľ a vychutnávaj! ?? watermelon-cucumber-smoothie