asdsfafsd 4111 7172

Zapíš si do kalendára: 20.6. bude na Kuchajde FIT UP! športový deň

Zaži deň plný športu, oddýchni si, zabav sa s priateľmi a ešte k tomu vyhraj lákavé ceny.

20. júna na Kuchajde v Bratislave pre všetkých organizujeme FIT UP! športový deň. Poď si s nami užiť prichádzajúce leto a slnečné lúče. Športového ducha však nenechaj doma, ale ho pekne pribaľ so sebou, bude sa totiž aj súťažiť!

Prebiehať bude približne od 9:00 asi do 19:00, pričom súťažiť sa bude od pol 11. Okrem toho sú pripravené aj rôzne sprievodné akcie pre všetkých, ako napríklad tréning pilatesu s našou trénerkou v menších skupinkách po 10 ľudí v dvoch vlnách.

Prvý tréning je od 9 do 10:00, druhý od 10:30 do 11:30.

Čo ťa tam čaká a neminie

Táto akcia je otvorená pre všetkých, pokojne príď pozrieť, čo sme vymysleli a zažiť pekný deň či podporiť tvojho kamoša v súťažnom zápolení. Ak sa ti však na slovo šport zapínajú všetky kontrolky a zvyšuje sa ti tep, tak s tebou rátame. Zasúťaž si a môžeš vyhrať okrem iných zaujímavých cien aj o členstvo vo FIT UP!

Futbal, plážový tenis, streetball, stolný tenis či beh budú našimi disciplínami. Súťažnou bude však aj jedna špeciálna – CROSS UP. Chodíš ho k nám cvičiť pravidelne? Zmeraj si svoje sily s ostatnými, víťaza vyberá náš tréner po zvážení všetkých kritérii.

To všetko a ešte oveľa viac ťa čaká na našom prvom bratislavskom fitness športovom dni na Kuchajde.

Zopár dôležitých vecí

Vstup je pre všetkých, samozrejme, zadarmo. Ak chceš aj súťažiť a vyhrať naše lákavé ceny, štartovné pre každého jednotlivca je v predpredaji 5 eur a na mieste 8 eur. To znamená, ak sa prihlasuješ ako tím, tvoje štartovné v predpredaji je 5 eur x počet ľudí v tíme.

Ak si VIP členom vo FIT UP!, neplatíš ani štartovné, stačí sa prihlásiť na info@fitup.sk. (v emaile uviesť údaje ako pri platbe, viď nižšie)

Avšak, pozor, počet tímov najmä pri kolektívnych hrách je limitovaný možnosťami areálu! Preto čím skôr sa prihlásiš, tým rýchlejšie si zabezpečíš svoje miesto v súťaži. A ešte k tomu máš aj výhodnejšiu cenu.

Disciplíny, v ktorých sa súťaží:

  1. tímy: futbal (4 + 1 brankár + 1 náhradník), streetball ( 3+ 1 na striedačke), plážový tenis (štvorhra)
  2. jednotlivci: beh, stolný tenis, CROSS UP!

Ako sa prihlásiť?

Prihlasovanie je veľmi jednoduché. Stačí poslať platbu s tvojim štartovným na č.ú. 5027527681/0900 (IBAN SK3109000000005027527681).

, kde do variabilného symbolu dáš telefónne číslo a do poznámky napíšeš:

  •             –  disciplínu (alebo tréning, ak si platíš tréningové pásmo – je potrebné vypísať všetky tréningy, na ktorých sa chceš zúčastniť)
  •             –  tvoje meno (pri kolektívnej disciplíne aj mená všetkých v tíme)
  •             –  názov tímu (pri jednotlivcoch odpadá)
  •             –  kontaktný email

Za celý tím sa posiela iba jedna platba. Ak máš pocit, že tvoj potenciál a zdatnosti presahujú jeden šport, máme pre teba dobrú správu. Súťažiť môžeš aj vo viacerých disciplínach. Deadline na prihlasovanie (a teda odoslanie platby) je 15. 6. 

Príklad prihlasovacej platby

Príklad č. 1 Janka ide súťažiť v plážovom tenise.Jej záväzná prihlasovacia platba vyzerá nasledovne: SUMA: 10 eur (platí sa jedna platba za celý tím a plážový TENIS je štvorhra, čiže v jednom tíme sú dvaja hráči) Variabilný symbol: 0905 989 *** (Jankine kontaktné telefónne číslo) Poznámka: plážový tenis, Jana Mrkvičková, Kristína Víťazná, meno tímu: neporaziteľné, chcemevyhrat@gmail.com (kontaktný email), bez tréningu (opačný príklad – tréning: pilates. Píše sa v prípade súťažiaceho, ktorý sa chce zúčastniť aj tréningových disciplín) Príklad č.2 Miro nechce súťažiť, chce si iba zatrénovať beh s profesionálnym trénerom, ktorý mu vysvetlí základné princípy správneho behania. Jeho platba vyzerá nasledovne: Suma: 5 eur Variabilný symbol: 0944 590 *** (tel. číslo) Poznámka: tréning: beh, Miroslav Priebojný, miro.p@yahoo.com Prosíme o pochopenie, že v prípade zrušenia registrácie sa platba nevracia.

Čoskoro zverejníme ďalšie informácie, tak nás sleduj a nič ti neujde!