asdsfafsd 5300 7228

Zapíš si do kalendára: 12.6. bude v Trnave FIT UP! športový deň

Zaži deň plný športu, oddýchni si, zabav sa s priateľmi a ešte k tomu vyhraj tri osobné autá od spoločnosti Autocomodex Trnava na celý víkend. Nerobíme si srandu, ceny a celý program sú naozaj lákavé! 12. júna v športovom areáli Lokomotíva Trnava pre všetkých organizujeme FIT UP! športový deň. Poď s nami otvoriť sezónu prichádzajúceho leta a zasúťaž si o skvelé ceny. Súťažiť sa bude v disciplínach futbal a CROSS UP!, nebudú chýbať ani atrakcie pre deti a stánky s občerstvením!

 

Čo je na tom najlepšie?


V prvom rade je celá akcie pre všetkcýh ZDARMA! “Celý event robíme pre ľudí, pre všetkých obyvaťeľov Trnavy a okolia za účelom zábavy, športového zážitku a  zároveň ich chceme upozorniť na dôležitosť pohybu a zdravého životného štlýlu, to všetko zábavnou formou. Platiť budú len súťažiaci v disciplínach futbal a CROSS UP! a to symbolické 2 eurá na osobu, kvôli tomu, aby sme vedeli s akými veľkými tímami a skupinami môžeme počítať,” povedala zástupkyňa marketingového oddelenia Ľubica Milde. Registrovať sa bude na mieste a súťažiaci dostanú za cenu 2 eurá na osobu náramky, ktoré ich budú oprávňovať aj na pitný režim a malé občerstvenie v rámci tohto poplatku zdarma. Registrácia tímov na futbalový turnaj bude tiež na mieste, ale aby sme vedeli s koľkými tímami môžeme vopred počítať, pošli názov tímu a počet hráčov na info@fitup.sk, čím skôr, tím lepšie. Taktiež všetci zučastnení, teda nielen súťažiaci, ktorí sa budú chcieť dostať do zlosovania o hlavnú cenu Volkswagen Golf,  Škoda Fabia a Hyundai i 40 od spoločnosti Autocomodex Trnava na celý víkend s plnou nádržou, budú mocť vypísať prihlasovací formulár, ktorý pôjde do losovania. Súťažiaci budú okrem hlavnej ceny hrať aj o ďalšie skvelé ceny ako sú VIP členstá u nás vo FIT UP!, športvové vybavenie od spoločnosti FITPLUS a Intersport, darčekú poukážku na večeru pre dvoch od reštaurácie Wetzlerov dom a La Finestra.


Nezabúdame ani na deti

 
Akciu pripravujeme tak pre športovcov, ako aj pre rodiny s deťmi. Deti budú mať počas celého dňa k dispozícii skákacie atrakcie od Terabitia, súťaže a animátorov zdarma!  


Kde sa to celé odohrá?


V športovom areáli Lokomotíva Trnava A. Cvičiaci sektor: CROSS UP! maratón (fialová časť na mape) Turnaj vo Futbale (zelená časť na mape) B. Detský sektor (červená časť na mape) C. Jedálenský sektor (oranžová časť na mape) Snímka obrazovky 2016-05-13 o 13.49.53

Program športového dňa:

 
Akcia bude prebiehať od 10:00 do 17:00, pričom súťažiť sa bude v disciplínach ako je futbal a CROSS UP!. Okrem toho sú pripravené aj rôzne sprievodné akcie pre všetkých, ako napríklad vystúpenia street workoutystov Bar Warriors Trnava, detské atrakcie a mnohé iné.

CROSS UP! maratón bude rozdelený na doobedný a podobedný.

Doobedný od 10:00 do 12:40 hod. a poobedný od 14:00 do 16:40 hod.

Turnaj vo futbale budú tvoriť tímy mužov zmiešaných ročníkov od 15 rokov (4+1), ak by bol záujem o vytvorenie aj ženských týmov, budeme sa veľmi tešiť. Hrať sa bude tabuľkovým systémom, najlepšie skupiny postupujú ďalej, všetko však záleží od počtu prihlásených tímov.  

Registrácia tímov na futbalový turnaj bude tiež na mieste v deň konania akcie, ale aby sme vedeli s koľkými tímami môžeme vopred počítať, pošli názov tímu a počet hráčov na info@fitup.sk, čím skôr, tím lepšie. Atrakcie pre deti a stánky s občertsvením budú k dispozícii počas celého ďna. Presný program akcie uverejníme už čoskoro, máte sa na čo tešiť, my sa tešíme už teraz:).  
Za podporu pri realizácii celého eventu ďakujeme pánovi Petrovi Moravčíkovi za poskytnutie priestorov športového areálu Lokomotíva Trnava a našim partnerom: Autocomodex Trnava, reštaurácia Wetzlerov dom, TERABITIA – detský svet zábavy, street workoutysti Bar Warriors Trnava, Dominike Mirgovej, Intersport, FIT PLUS, Artea no 1.- reklamná agentúra, Arton – reklamné plochy, Trnavskyhlas.sk, Printhall – tlačiareň, Natural Nutrition a reštaurácia La Finestra. Fotky z minuloročného FIT UP! športového dňa v Bratislave: IMG_2380 IMG_2494 IMG_2521 IMG_2555 IMG_2536