asdsfafsd 3874 7163

Zahoď koláče a využi životnú šancu

Kým ostatní budú trpieť vianočným priberaním, ty môžeš zmeniť svoj život. Doslova. FIT UP! vo svojom petržalskom štúdiu rozbieha veľký Trénerský challenge. Snažíš sa dlhodobo vyformovať svoju postavu a nedarí sa ti? Chceš zásadne schudnúť? Cvičíš “na vlastnú päsť” a zišla by sa ti rada odborníka, no nemôžeš si ho dovoliť? Tak je určený práve pre teba.


Trénerský challenge ťa zmení. Stačí sa prihlásiť


Je to výzva a súťaž zároveň. Budeš mať presne 3 mesiace na svoju radikálnu premenu. Poskytneme ti zdarma našich odborných trénerov a pod ich vedením môžeš získať oveľa viac ako len vysnívanú postavu. Ak vyhráš, FIT UP! ti daruje 6 mesiacov trénovania zadarmo.


Jeden tím, jeden víťaz


A ako to bude fungovať? Celá výzva bude prebiehať od 8. 1. do 8. 4. 2015. Na tvojom tréningu sa budú podieľať celkom traja tréneri Alex Schmidt, Martin Končula a Michal Kubovčík, každý ako odborník v inej oblasti. Koučing bude prebiehať trikrát do týždňa, vždy od 16:00 do 18:00 pod dohľadom jedného z nich. Súčasťou tejto výzvy je poradenstvo a pravidelné meranie, takže budeš presne vedieť, aký pokrok si urobil. Zvíťazí ten, koho zmena bude najvýraznejšia. A to nielen vizuálne, ale aj v číslach. Konečný výsledok je však na tebe a tvojom odhodlaní. Je čas ukázať, čo je naozaj v tebe. Chop sa svojej šance, nebudeš v tom sám! My všetci ťa budeme podporovať a sledovať celý vývoj. Takisto sa na našom blogu podelíme o “recept na víťazstvo”. Je sa na čo tešiť!


Neváhaj a prihlás sa!


Nečakaj na zázrak, prihlás sa do našej výzvy a jedným sa staň. Pošli nám na mail info@fitup.sk zopár viet, prečo by sme mali vybrať práve teba, spolu so svojou fotografiou.

Takáto príležitosť sa ti nenaskytne každý deň. Máš teda na výber: buď si budeš celý život vyčítať, že si ju prepásol, alebo zvíťazíš.

Pozor, prihlasovanie spúšťame už zajtra!