asdsfafsd 11332 11351

Za každého kamoša 1 mesiac úplne zadarmo!

Chceš  u nás cvičit mesiac zadarmo ? Ak máš u nás uzavreté ročné členstvo a privedieš k nám svojho kamoša, ktorý si taktiežť uzavrie jedno z našich ročných členstiev, automaticky ti vrátime poplatok za nasledujúci mesiac. Najlepšie na tom je, že koľko kamarátov k nám privedieš, toľko mesiacov makáš zadarmo.  Veď s priateľmi sa cvičí najlepšie. Nie je tak?!

Ako to funguje?

Príď spolu aj s kamarátom na recepciu ktoréhokoľvek štúdia FIT UP! na Slovensku alebo v Českej Republike. Je potrebné , aby si tvoj kamarát u nás uzavrel jedno z našich ročných členstiev. Je na ňom, či si zvolí naše Fitness alebo VIP členstvo. Jedna z našich milých recepčných mu ochotne vysvetlí celý koncept a poradí, ktoré členstvo je preňho najvhodnejšie. Následne sa zaregistruješ prostredníctvom nášho online registračného formulára. Táto akcia platí len pre členov s ročným členstvom a pre registrácie od 4.9.2017 do 30.11.2017. Každý mesiac budeme vyhodnocovať registrácie a ak splníš naše podmienky, dostaneš potvrdzujúci email, že získavaš XY mesiacov cvičenia zdarma. Trvalý príkaz si však na svojom účte neruš, patrí to medzi podmienky uplatnenia akcie, platby ti ako obvykle odídu, a my ti ich na účet vrátime formou dobropisu.

Podmienky, ktoré musíš splniť

  • Ustráž si dátum priebehu akcie. Kamarát si musí uzavrieť jedno z našich ročných členstiev medzi 4.9. a 30.11. 2017. V tomto dátume musíš taktiež stihnúť vyplniť náš online registračný formulár.
  • Na uplatnenie akcie nemôžeš mať podlžnosti voči spoločnosti FIT UP!
  • Akcia platí pre všetkých členov s ročným členstvom a vo všetkých fitness centrách na Slovensku aj v Českej Republike.
  • Registrácia prebieha iba online. Na jej dokončenie budeš potrebovať členské číslo svojho kamaráta.
  • Ty aj tvoj zaregistrovaný kamarát musíte mať zriadený trvalý príkaz na účte.
Tak Ak ti chýba parťák  pri cvičení , ktorí by ti pridržal činku, nahodil závažia alebo počítal zhyby, využi našu akciu za každého kamoša 1 mesiac zdarma. Tešíme sa na každého nového člena, ktorý už  prestal váhať a ide spolu s nami do toho! Veď  stretávať sa môžete aj pri proteínovom drinku ! (alebo si vybereieš náš grapivit bar?) It’s up to you!