asdsfafsd 4093 7173

Wings for Life World Run: Staň sa súčasťou FIT UP! tímu a preplatíme ti štartovné!

Nezáleží či si začiatočník, športovec alebo len rekreačný bežec. WfL je vozičkárskym behom, ktorý nemá cieľovú čiaru. Stačí len chcieť podporiť dobrú vec a behať pre tých, ktorí nemôžu. Wings for Life sa beží po celom svete v tom istom čase. Globálny štart je 3. mája o 13:00 nášho času. Ak máš vtedy čas a čo i len kúsok odhodlania, čítaj ďalej. WfL je nezisková organizácia, ktorá podporuje výskum poškodenia miechy. Prišla s jedinečným konceptom behu, z ktorého 100% poplatku poputuje nadácii na podporenie jej činnosti a pomoc vozičkárom. Môžeš bežať v tíme či ako samostatný bežec, s nami to však bude väčšia zábava 🙂


Chceme ťa do tímu!


Hľadáme ľudí dobrej vôle do nášho tímu. Ak si to ty, stačí sa prihlásiť, pretože ôsmim z vás preplatíme štartovné. Stačí ak pobežíš v našom tričku, ktoré ti dáme namieru vyrobiť a budeš sa držať v príjemnej spoločnosti nášho tímu. Výber z našich členov bude jednoduchý, stačí nám napísať na info@fitup.sk, že sa chceš zúčastniť behu. Zozbierame všetky mená a vyžrebujeme 8 z vás.


Ako postupovať?


Pošli nám mail s predmetom správy “WFL” na info@fitup.sk , v ktorom bude:
  1. Tvoje meno a priezvisko aj s diakritikou
  2. Veľkosť trička
Potom už len sleduj náš facebook, kde čoskoro oznámime mená víťazov, ktorí s nami pobežia. Tak čo, ideš s nami?


Čo nasleduje potom


Ak ťa vyberieme, klasicky sa zaregistruješ na oficiálnej stránke, na ktorej nájdeš aj všetky ďalšie informácie o behu. Vyplníš všetky údaje, ktoré sú potrebné. V možnostiach registrácie v sekcii platba uvidíš okienko s názvom “voucher”. Tam vložíš kód, ktorý ti pošleme. Nahlasovať sa môžete do štvrtka 23.4. 2015 do 14:00, kedy uverejníme vybraných členov a zašleme im kódy voucherov. Pred behom v stánku Wings for Life si vyzdvihneš balíček, v ktorom už nájdeš aj FIT UP! tričko nášho fitness centra a pred ním ťa bude čakať naša rovnako “označkovaná” kolegyňa a zvyšok tímu.

Podpor dobrú myšlienku formou, ktorá ti je najbližšie – športom! Čakáme na tvoj mail 🙂