asdsfafsd 4391 7184

Využi letnú akciu – za 1 kamoša cvičíš 2 mesiace zadarmo

Prehovor svojho kamoša, ktorý už dlho váha s cvičením a my ti za to dáme dva mesiace cvičenia vo FIT UP! zadarmo. Akcia je pre všetkých našich členov a prebieha od 15. 7. až do 15. 9. 2015. Vylepšili sme našu stále prebiehajúcu akciu za dvoch kamošov získaš mesiac členstva zdarma a aby sme ťa odmenili za vernosť a odporúčania druhým, obrátili sme pomer. Už za 1 kamoša získaš až dva mesiace cvičenia grátis! Tak to už je výhodný deal, no nie? Okrem toho, že tvoj kamoš bude lepšie vyzerať a cítiť sa lepšie, môžete spolu trénovať, čiže získaš aj sparring partnera. A ešte k tomu dostaneš dva mesiace cvičenia zadarmo a on môže urobiť to isté, hneď ako sa stane členom. A tiež cvičí zadarmo. Jednoducho, výhody na oboch stranách. Jediné, čo vám neprejde je vzájomná registrácia 🙂


A ako to funguje?


Dva mesiace získaš za každého jedného kamaráta. Šikovným praje svet, takže ak ich zaregistruješ napríklad šesť a oni sa následne stanú našimi členmi, cvičíš grátis celý rok. Registrácia prebieha prostredníctvom nášho online registračného formulára. Táto akcia platí len pre registrácie od 15. 7. až do 15. 9. 2015, pričom mesiac uplatnenia zľavy si môžeš vybrať ktorýkoľvek mesiac/-e v tomto či budúcom roku. Po tomto dátume bude opäť v platnosti pôvodná verzia akcie – za dvoch kamošov cvičíš mesiac zdarma. Každý mesiac do 10. dňa v mesiaci vyhodnocujeme registrácie, čiže po tomto dátume by si mal dostať potvrdzujúci email, že spĺňaš podmienky a získavaš XY mesiacov cvičenia zdarma ako aj vrátenie platieb. Čiže ak si registroval kamarátov v júli (od 15. 7.), do 10. augusta ti príde ťa budeme mailom informovať. Trvalý príkaz si však na svojom účte neruš, patrí to medzi podmienky uplatnenia akcie, platby ti ako obvykle odídu, a my ti ich na účet vrátime formou dobropisu.


Podmienky, ktoré musíš splniť


Tvoji kamaráti sa musia stať u nás členmi do dňa, kedy si plánuješ u nás uplatniť fitness alebo VIP mesiace zdarma. Dôležité:
  1. Registrovať môžeš iba tých kamarátov, ktorí ešte nikdy neboli registrovanými členmi vo FIT UP!
  2. Ustráž si dátum, aby si stihol svojich kamarátov zaregistrovať medzi 15.7 a 15.9. 2015. Členmi sa musia stať tak isto v tomto dátume.
  3. Na uplatnenie akcie nemôžeš mať ani ty, ani tvoji registrovaní kamaráti podlžnosti voči FIT UP!
  4. Akcia platí pre všetkých členov vo všetkých fitness centrách v Bratislave, v Žiline a aj v čoskoro novootvorenom štúdiu v Trnave.
  5. Registrácia prebieha iba online.
  6. Ty aj tvoji zaregistrovaní kamoši musíte mať zriadený TP na účte.
Tak čo, máš už vytipovaných ľudí, ktorí sa už dlhšie pohrávajú s myšlienkou začať pravidelne cvičiť? Tak si ich pokojne počkaj, kým prídu z dovolenky, a hor sa na vypĺňanie registračného formulára!