asdsfafsd 5435 7219

Vyformuj sa v lete zadarmo!

Staň sa členom FIT UP! a do konca leta cvič zdarma! FIT UP! ti prináša ďalšiu skvelú akciu. Každý nový registrovaný člen môže odteraz využívať naše služby zdarma počas celého leta.   Akcia platí od 15.6.2016 do 31.8.2016 vo všetkých štúdiách FIT UP! na území Slovenskej aj Českej republiky.  

Ak sa teda poponáhľaš a staneš sa členom FIT UP! povedzme už dnes, získaš grátis viac ako dva mesiace. Členstvo však môžeš uzavrieť kedykoľvek v tomto období a vždy platí, že do konca augusta ťa to nebude stáť ani cent. Výhodná ponuka platí pre nových FITNES aj VIP členov a vo všetkých prevádzkach FIT UP!, akciu pritom môžu využiť aj verní členovia, ale len v prípade ak chcú prejsť z FITNES členstva na VIP.  

FIT UP! ti ponúka najpriaznivejšie ceny na trhu, a to iba 19,90 € mesačne. Vďaka týmto podmienkam sa cena členstva rozpočítaná na jednotlivé mesiace ešte výrazne znižuje. Ceny sú stále najvýhodnejšími na Slovensku v pomere cena/kvalita.   Nový člen, ktorý si uzavrie členstvo počas akcie „Leto zdarma“ od 15.6.2016 do 31.8.2016, trénuje do konca augusta zdarma a následne má k dispozícii základné členské obdobie s celým balíkom služieb.  

VIP členovia si štandardne môžu dopriať aj nápoje z nášho Grapivit Baru v neobmedzenom množstve, CROSS UP! tréning pod dohľadom trénera denne od 18:00 – 20:00 hod., či využívanie solárií v rámci zdravotných odporúčaní, čo pred „kúpacou“ sezónou takisto poteší a navyše môžete navštevovať všetky štúdiá na území Slovenska so službou GO UP!, ktorú tiež pribalíme do výhodného balíčka VIP.   Je to na tebe!