asdsfafsd 4823 7191

V Prahe otvoríme slávnostne. Príď si nás vyskúšať zdarma!

Otvorenie pražskej pobočky FIT UP! sa nezadržateľne blíži. Naše prvé štúdio v Česku otvoríme už v sobotu 14. novembra. Tešiť sa môžeš na bohatý program!

Na novej adrese je už takmer všetko pripravené na to, aby si si aj tu mohol užívať naše špičkové služby. Naše moderné štúdio predstavíme vo veľkom štýle.

FIT UP! otvorí svoje brány už od skorého rána, teda o 9.00 hod. Počas celého dňa bude vstup do fitness centra bezplatný, každý návštevník si nás tak bude môcť vyskúšať zdarma. K dispozícii budú naši recepční, ktorí ochotne poradia a zodpovedia všetky prípadné otázky.

Na ploche 1 200 štvorcových metrov si všetci záujemcovia budú môcť otestovať naše moderné zariadenia Technogym vo FITNESS zóne, ale aj ostatné časti štúdia vrátane LADIES zóny či CROSS UP! zóny.

Pri slávnostnom otvorení bude voľne prístupný aj Grapivit bar so športovými nápojmi s L-karnitínom. Ochutnávka bude prebiehať počas celého dňa. Záujemcovia sa zároveň budú môcť hneď pri otvorení pridať do rodiny FIT UP! a stať sa našimi členmi.

O 13. hodine sa pred vchodom do štúdia začne veľká CROSS UP! šou. „Naši skúsení tréneri sa podelia o návod, ako správne pristupovať k tomuto typu tréningu a ukážu množstvo účinných cvikov,“ prezradila Ľubica Milde, zástupkyňa marketingového oddelenia FIT UP!.

V rámci programu vystúpi so svojím akrobatickým programom aj skupina Bar Warriors Trnava. Talentovaní športovci predvedú efektné kúsky na hrazde. 12049478_1491693941125414_711307590532234113_n Návštevníkov Centra Černý Most, v ktorom sa FIT UP! nachádza, čaká počas druhej novembrovej soboty aj slávnostné rozsvietenie vianočnej výzdoby.

Núdza o pestrý program nebude v celom obchodnom centre. Na pódiu o 17.00 hod. vystúpi úspešná slovenská speváčka Celeste Buckingham, ktorá bude mať po koncerte autogramiádu.

Pri tejto príležitosti si skvelý darček pripravil aj FIT UP!. „Naše fitness centrum bude pre všetkých držiteľov vernostnej karty Černý Most zdarma každú nedeľu od otvorenia až do konca tohto roka,“ dodala Ľubica Milde.

Všetky novinky nájdete aj na našom facebook funpage alebo na instagrame (#fitupcz). Je to na tebe!