asdsfafsd 1393 7143

Už o dva týždne otvárame novú pobočku FIT UP!

Fitnescentrum FIT UP!, ktoré sme otvorili v Bratislave v januári tohto roka, sa už čoskoro rozšíri o ďalšiu prevádzku. Od 4. novembra otvoríme novú pobočku priamo v centre hlavného mesta – v budove City Gate na Námestí SNP 19. Užiť si aktívny odpočinok si tak budeš môcť čoskoro už na dvoch miestach! „Tešíme sa, že sme získali také atraktívne priestory a v prvý novembrový pondelok sme pripravení otvoriť FIT UP! v centre mesta. Sme radi, že náš koncept oslovil množstvo ľudí rôznych generácií a už po krátkom čase od otvorenia prvého fitnescentra sa môžeme takto rozšíriť,“ povedal manažér FIT UP! Mário Godor.

V druhej prevádzke FIT UP! nájdeš rovnaký komfort, na aký si zvyknutý z Petržalky. Aj nové fitnescentrum bude zahŕňať priestrannú FITNESS ZÓNU, samostatnú CROSS UP! ZÓNU, kde si možno vyskúšať osvedčený program na rozvoj kondície, ako aj LADIES ZÓNU, ktorá dámam umožní zacvičiť si vo vlastnej uzavretej miestnosti.

Rovnaké podmienky sa budú týkať aj cien, v centre Bratislavy môžeš takisto využívať neobmedzene služby za skvelých 18,99 eura mesačne, čo je najnižšia cena v hlavnom meste. VIP členstvo stojí 29,99 eura na mesiac. Určite ťa potešia aj sprchy zadarmo pre všetkých!

Samozrejmosťou je Grapivit Bar so športovými nápojmi s kombináciou vitamínov, L-karnitínom a nízkym obsahom kalórií a špičkové soláriá Ergoline. Aj pre nečlenov sú k dispozícii za bezkonkurenčných 25 centov na minútu. „Od začiatku sa držíme filozofie, že kvalitné fitnescentrum nemusí byť drahé. Možnosť vyskúšať si FIT UP! chceme dať naozaj každému. Cena by pri tom nemala byť prekážkou. Pre tých, ktorí sa rozhodnú pridať sa k rozrastajúcej sa členskej základni, navyše chystáme zaujímavú akciu,“ prezradil Mário.