asdsfafsd 3146 7152

Trénuj v lete zadarmo!

Staň sa členom FIT UP! a do konca leta cvič zdarma!

FIT UP! ti prináša ďalšiu skvelú akciu. Každý nový registrovaný člen si odteraz môže naše služby užívať zdarma počas celého leta.

Ak sa teda poponáhľaš a staneš sa členom FIT UP! povedzme už dnes, získaš grátis vyše tri mesiace návštev. Členstvo však môžeš uzavrieť kedykoľvek v tomto období a vždy platí, že do konca augusta ťa to nebude stáť ani cent.

Výhodná ponuka platí pre nových členov aj VIP členov a vo všetkých prevádzkach FIT UP! – v Bratislave a Žiline.

„Verím, že tým potešíme všetkých, ktorí chcú využívať naše služby. Vďaka tejto akcii ušetria a celé leto ich FIT UP! prichýli bezplatne,“ hovorí marketingová manažérka FIT UP! Ľubica Milde.

FIT UP! ti ponúka najpriaznivejšie ceny na trhu, vďaka týmto podmienkam sa cena členstva rozpočítaná na jednotlivé mesiace ešte výrazne znižuje. Ceny za služby pritom FIT UP! nemenil od svojho otvorenia v januári 2013, hoci vybavenie a komfort členov sa neustále zvyšuje.

Vďaka novej akcii sa do formy môžeš dostať ešte pred letom, následne máš k dispozícii základné členské obdobie s celým balíkom služieb. VIP členovia si štandardne môžu dopriať aj nápoje z nášho Grapivit Baru zdarma, či neobmedzené využívanie solárií, čo pred „kúpacou“ sezónou takisto poteší!

Je to na tebe!