asdsfafsd 4177 7176

Za úspechmi je tvrdá drina

Majsterska Slovenska v Bikini Fitness Denisa Hargašová ti prezradí, ako sa pripravuje na nadchádzajúce majstrovstvá Európy, ale aj napríklad to, prečo rada trénuje vo FIT UP! Bratislavčanku Denisu môžete stretnúť v našom fitness centre v Petržalke, ako sa poctivo pripravuje na súťaže a tvrdo na sebe pracuje. Práve tam si vopred vybojovala svoje najväčšie úspechy. Každý jeden sa totiž začína veľkým odhodlaním a poctivým tréningom u nás vo fitku. Jeden z najnovších prírastkov do jej vzácnej zbierky je aj titul majsterky Slovenska v kategórii Bikini Fitness. Vizitka:
 • –   Meno: Denisa Hargašová
 • –   Vek: 23 rokov
 • –   Výška: 166cm
 • –   Gym: FitUp Petržalka
 • –   Profesia: trénerka III. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji (osobná trénerka III. stupňa), profesionálna tanečníčka
 • –   Súťažná kategória: Bikini Fitness
 • –   Najväčšie úspechy:
  • ° Absolútna víťazka Mozolani classic 2015
  • ° Víťazka Majstrovstiev SR žien 2015
  • ° Víťazka Majstrovstiev SR juniorov 2015
  • ° IFBB vicemajsterka sveta 2014
Na akú najbližšiu súťaž sa pripravuješ?

17. mája reprezentujem Slovensko na IFBB Majstrovstvách Európy, ktoré sa konajú už tradične v Santa Sussane v Španielsku. Na majstrovstvách chcem odprezentovať moju životnú formu a spečatiť úspechy z domácej scény. Súťaž takejto úrovne si vyžaduje aj špeciálnu prípravu.

Ako často trénuješ?

Trénujem väčšinou dvojfázovo, to znamená, že jeden tréning si odcvičím doobeda a jeden popoludní až podvečer. Ak však cítim, že mám stále dostatok energie, pridám si ešte tretí tréning a naopak, keď sa cítim už moc zničená, tak odtrénujem “len” jeden tréning za deň. 🙂 Foto: Ivan Pavlisko www.ivanpavlisko.sk Čo sa ti najviac páči na cvičení vo FIT UP!?
Režim mám nastavený tak, že idem relatívne skoro spať a vstávam pomerne skoro ráno. Preto mi úplne vyhovuje, že FIT UP! je otvorený už od 6:00, nakoľko sa mi neraz stalo, že som “otvárala” prevádzku ako prvý návštevník v daný deň. Okrem iných predností mám rada fitness centrá, ktoré ponúkajú veľký otvorený priestor – nazvala by som to, že sú “vzdušné”. A preto rada trénujem vo FIT UP!.

Čomu sa venuješ, keď práve netrénuješ?
Hlavne si veľa študujem literatúru z oblasti výživy a tréningu. Nedávno som si rozšírila licenciu trénera kulturistiky, fitness a silového trojboja na III. (najvyšší) stupeň. Popri bežných domácich prácach, ktoré vykonávam ako každá žena, mi najviac času zaberie príprava stravy.

Za cely tím FIT UP! ti chceme ešte raz zablahoželať k doterajším výsledkom. Tvoje úspechy jasne dokazujú, že si momentálne v kategórii bikini fitness TOP na slovenskej scéne. Držíme ti palce na Majstrovstvách Európy a želáme ešte veľa ocenení ako aj dobre odmakaných tréningov!