tréning

Rozumej tomu, čo cvičíš. Spoznaj všetky možnosti pohybu vo FITUP!

Osobný tréner

Lepšie sa to ťahá vo dvojici. Veľa ľudí potrebuje trénera, ktorý bude motivovať a navedie k správnym cvikom. Ak si na tom podobne, naši tréneri sú ti k dispozícii. V každom FITUP fitku je ich niekoľko.

chcem osobného trénera

LADies zóna

Priestor, kde majú muži zakázaný vstup. V súkromí uzavretej miestnosti ťa čakájú vlastné šatne a samostatná telocvičňa. Tá je na tréning vybavená kvalitnými zariadeniami Technogym, špeciálne vyvinutými pre ženy.

Chcem sa stať členkou
Vezmi si svoju hodinu zdarma
Urobiť prvý krok je vždy najťažšie. Aby sme ti cestu za novou formou uľahčili,
tvoja prvá hodina v FIT UP! je na nás. Získaj ju teraz!
Chcem ju!
Chcem ju!

Vytrvalostný tréning

Potreba kardia nie je mýtus. Zlepšíš si ním výdrž a kondíciu. Spaľuj tuky efektívnejšie, formuj svaly a dostaň sa do lepšej psychickej kondície. Vytrvalostný tréning ti okrem iného pomôže posilniť aj imunitný systém. K dispozícii máš napríklad stepper, bicykel, bežecký pás či eliptický trenažér. Chcem zistiť viac o vytrvalostnom tréningu.

Chcem zistiť viac o vytrvalostnom tréningu.

silový tréning

Zlepši si kondičku a celkové zdravie so silovým tréningom. Na prvý pohľad sa môže zdať cvičenie s činkami ako nedosiahnuteľná méta, ale nemaj strach. Cvičenie robí majstra a časom si sám poriadne naložíš. Spaľuj kalórie, posilni srdce, zlepši si sústredenosť, spánok a nauč sa zvládať stres pomocou tréningu.

Chcem zistiť viac o silovom tréningu.

funkčný tréning

Funkčný tréning označuje pohyb vychádzajúci z individuálnych potrieb jedinca. K takémuto pohybu dochádza na všetkých troch úrovniach v priestore (vpred a vzad, do strán, hore a dole). Pozornosť venujeme činnostiam každodenného praktického života a pohybom, na ktoré je ľudské telo od prírody stavané.

Chcem zistiť viac o funkčnom tréningu.