asdsfafsd 1588 7142

Staň sa členom v City Gate a máš to do konca roka grátis!

Už o dva týždne sa fitnescentrum FIT UP! rozrastie o novú prevádzku v centre Bratislavy. V súvislosti s tým prichádza zaujímavá akcia, ktorá umožní novým členom využívať služby bezplatne do konca kalendárneho roka. Každý, kto sa stane členom alebo VIP členom FIT UP! v City Gate do 3. novembra, bude môcť túto prevádzku fitnescentra navštevovať bezplatne do 31. decembra 2013. „Do otvorenia novej pobočky pritom zatiaľ môže cvičiť zdarma na Pajštúnskej 7 v Petržalke,“ načrtol manažér FIT UP! Mário Godor. Registrácia členov City Gate prebieha na recepcii v petržalskej prevádzke, ale aj priamo v centre mesta pred budovou City Gate, kde si FIT UP! rozloží v týchto dňoch informačný stánok. „Naďalej tiež platí, že prvá návšteva fitnescentra – či už v Petržalke alebo na Námestí SNP – je pre všetkých zdarma,“ dopĺňa Mário Godor.

Čo sa týka možnosti navštevovať viacero pobočiek súčasne, FIT UP! s tým perspektívne počíta. Cieľom je, aby každý mohol za jeden mesačný poplatok navštevovať všetky pobočky FIT UP! na Slovensku. Majitelia permanentiek, ktorí sa členmi stali v Petržalke, si tak budú môcť aktivovať službu, ktorá im umožní vstup do fitnescentra v City Gate a naopak.

Pobočku FIT UP! v centre Bratislavy otvoríme v pondelok 4. novembra. Je situovaná v atraktívnych, novozariadených priestoroch v City Gate. Aj v našej novej pobočke tvoj komfort zvýši integrovaný systém na odtlačok prstu. Nový FIT UP! sa bude tiež vyznačovať bezbariérovým prístupom a ľahkou dostupnosťou verejnou dopravou.