asdsfafsd 4166 7177

Spúšťame prihlasovanie na letný trénerský challenge!

V lete chce každý vyzerať čo najlepšie a náš challenge ti k tomu pomôže. Prebiehať bude až v troch našich fitness centrách – Petržalke, Starom Meste a v Žiline. Ak si ochotný v prázdninovom období obetovať trikrát do týždňa dve hodiny tvrdému tréningu na sebe samom, hľadáme práve teba. Prihlasovať sa dá do 18. 5. a prvý tréning bude v stredu 20.5. 2015 o 10:00 hod.


Kedy to vypukne


Trénerský challenge bude vo všetkých štúdiách prebiehať súčasne – od 18. mája do 18. augusta, v čase od 10:00 do 12:00 (každý pondelok, stredu a piatok, dá sa prispôsobiť po vzájomnej dohode súťažiacich a trénera). Ak však už vopred vieš, že väčšinu prázdnin stráviš niekde inde alebo na párty, ani sa neprihlasuj. Chceme dať priestor ľuďom, ktorí vedia, čo chcú a idú za tým. Potrebujú iba príležitosť, vedenie a správne nakopnúť. Na druhej strane, ak si dovolenku naplánuješ až po skončení challenge, konečne budeš mať čo na pláži či kúpalisku ukazovať!


Kto bude trénovať?


Novinkou bude, že naši účastníci budú cvičiť pod dohľadom iba jedného trénera. Ver, že ťa bude poznať už naspamäť a neujde mu žiadny prehrešok voči tvojmu jedálničku či tréningovému plánu. Nikto ťa nebude vedieť tak motivovať a tak povzbudiť ako on. Pozor, naši tréneri sú nároční 🙂 A kto ti pomôže k lukratívnej cene pre víťaza – k polročnému členstvu vo FIT UP!?
  • –     Bratislava Petržalka: Vladimír Hess 
  • –     Bratislava Staré Mesto: Martin Šmondrk 
  • –     Žilina: Juraj Kekety
Najväčším víťazstvom je však poraziť seba samého, svoju lenivosť či reči okolia, ktoré ti hovorí, že na to nemáš. My ti vravíme, dokážeš to!


Ako sa prihlásiť


Spôsob sa nezmenil – stačí, ak si našim členom a pošleš nám do 18.5. email na info@fitup.sk s popisom, aký cieľ by si chcel v challenge dosiahnuť a prečo by sme mali vybrať práve teba. Prilož k tomu svoju aktuálnu fotografiu, napíš nám konkrétne fitness centrum, v ktorom sa ho chceš zúčastnit’ a čakaj na výsledok! Oznámime ti ho osobným emailom. Po predchádzajúcom challenge sme pridali ešte jednu špeciálnu požiadavku – prihlás sa, iba ak máš v daných mesiacoch naozaj čas venovať sa trénovaniu. Každý vymeškaný tréning by totiž za teba s radosťou odcvičil niekto iný, ktorý však kvôli tebe nedostal príležitosť. Nevieš ako ďalej s tréningom? Trénuješ iba vo voľnom čase a chceš sa niekam posunúť alebo sa dokonca pripraviť na súťaž? Vieš byť disciplinovaný, no strácaš motiváciu?

Neváhaj a prihlás sa na náš letný trénerský challenge!