SKUPINOVÉ CVIČENIA VO FIT UP! PETRŽALKA

Nebaví ťa cvičiť osamote? Vyber si z našich skupinových cvičení a zlepšuj svoju svoju formu v tej správnej partii. Či už chceš popracovať na kondícii, dostať sa do formy alebo si len tak zacvičiť, skupinovky s kvalifikovanými trénermi máme pre teba v každý pracovný deň.

Vybral si si svoj tréning?
Rezervuj si miesto, nech ti ho niekto nevyfúkne.
Chcem ju!
Chcem ju!

HIIT Kardio

Tréning pre každého, kto rád začína naplno a postupne zrýchľuje. Vysokointenzívny intervalový tréning HIIT zameraný na kardio efektívne spaľuje tuky a formuje telo, takže sa vieš dostať do formy aj za krátky čas a zároveň zlepšuješ svoj kardiovaskulárny systém.

Využívaš pri ňom najmä kardio cviky s vlastnou váhou, ako sú angličáky, skoky cez švihadlo, švihy a iné.

HIIT Silový

Podobne ako HIIT Kardio, aj HIIT Silový je skutočne vysokointenzívny zážitok, navyše so závažiami. Pri tomto cvičení roztavíš nechcené tuky, zvýšiš svoju vytrvalosť a vyformuješ svalovú hmotu, a to všetko pri striedaný krátkych intenzívnych intervalov s prestávkami na zotavenie.

V Silovom HIIT cvičíš nielen s vlastnou váhou, ale aj činkami či inými pomôckami – využiješ kettlebelly, laná, medicimbaly a iné.

Tabata

Tabata je ďalšou formou intervalového cvičenia, pri ktorom sa nebudeš nudiť. Nemáš na to ani priestor – pri cvičení striedaš 20-sekundové intervaly maximálnej aktivity s 10-sekundovým odpočinkom, a to 8-krát za sebou. Vďaka komplexným cvikom, ktoré zapoja veľký počet svalových skupín, zlepšuješ svoju aeróbnu a anaeróbnu aktivitu, spaľuješ tuky a tvaruješ svoje telo.

Pripraviť sa môžeš na drepy a výpady s výskokom, výskoky na debnu, kliky so striedavým zdvíhaním nôh a iné.

Cross Up!

Nemáš čas striedať svalové partie? Pri kruhovom tréningu Cross Up! precvičíš celé telo. Počas inovatívneho tréningu striedaš cviky s vlastnou váhou a závažiami, vďaka čomu rýchlo spaľuješ tuky a naberáš čistú svalovú hmotu. Takže budeš nielen vyzerať dobre, ale aj lepšie fungovať v bežnom živote.

Cvičíme na niekoľkých stanovištiach zameraných na série – pull-upy s plankom, arm pressy či deadlifty a iné.

Shape Up!

Neviaž sa na leto, vyformuj si postavu, keď ti to vyhovuje. Pri cvičení Shape Up! v sekvenciách využívaš vlastnú váhu a cvičebné pomôcky so zameraním na stred tela. Cvičenie je zábavné a efektívne a umožní ti vyrysovať svalstvo, zlepšiť svoje držanie tela a spevniť core.

Cvičíš pri ňom napríklad bočné výpady, plank s výkopom, mountain climbers, high-knees a iné.

Stretch Up!

Návštevu fitka môžeš naťahovať aj u nás. Cvičenie Stretch Up! ťa naučí vnímať svoje telo a počas hodiny zameranej na strečing a obnovenie regenerácie tela i mysle načerpáš novú energiu. Pri tomto pokojnejšom cvičení si ponaťahuješ svaly, zvýšiš rozsah pohybu, zdokonalíš svoju rovnováhu, ale najmä sa poriadne uvoľníš.

Pri cvičení využívaš škálu naťahovacích cvičení, pričom sa veľký dôraz kladie na správne dýchanie.

Staň sa členom a poď k nám do partie
Zaujali ťa naše skupinovky? Vyber si členstvo, ktoré ti vyhovuje a dostaň sa do svojej najlepšej formy.
Chcem ju!
Chcem ju!