asdsfafsd 13028 13037

Silový trojboj vo FIT UP!

Chceš ukázať svoje silové maximum, na ktorom makáš počas celého roka!? Prihlás sa do nášho Silového trojboja a dokáž sebe a svojmu okoliu, že na to naozaj máš a my ťa odmeníme skvelými cenami.

Súťažiť sa bude v 3 disciplínach

1. DREP 2. BENCHPRESS 3. MŔTVY ŤAH S maximálnou váhou na jedno opakovanie. Počítať sa budú tvoje najlepšie pokusy. Výsledná váha sa zohľadní k tvojej telesnej váhe, tzn. koľko násobok telesnej váhy si zdvihol.

Aké sú pravidlá?

Budeme sa riadiť pravidlami podľa WUAP. Povolené vybavenie: opasok na všetky disciplíny, bandáže na zápastie, bandáže na kolená a trhačky. Kompletné pravidlá budú k nahliadnutiu na recepciách FIT UP! Váženie začne hodinu pred začiatkom súťaže. Ocenený budú prvý traja z každej kategórie. Váhové kategórie budú nasledovné:
  • Muži do 90kg
  • Muži nad 90kg
  • Ženy bez rozdielu váhy ( v prípade veľkej účasti budú tiež  váhové kategórie)

Ako sa zaregistrovať?

Prihlásenie bude možné na recepciách bratislavských štúdií FIT UP! (Petržalka, Ružinov, Staré mesto).  Pri prihlasovaní súťažiaci uvedie meno, priezvisko, predpokladanú váhu. Celá súťaž prebehne 26.9.2018 v našom štúdiu FIT UP! Petržalka. Prihlásiť sa môžeš okamžite!

Čo môžeš vyhrať?

1.miesto – 3 mesačné VIP členstvo 2.miesto – mesačné VIP členstvo 3.miesto – FIT UP tričko a shaker Tešíme sa na tvoju účasť!