asdsfafsd 17747 17748

ROZRASTÁME SA

Áno je to tak! Od vzniku prvého FIT UP! štúdia je to už 8 rokov a my sa veľmi tešíme, že do našej FIT UP! rodiny pribúda nie jedno, ale rovno dve štúdiá. A to znamená, že na Slovensku a v Čechách máme už 9 štúdii, v ktorých ťa radi uvidíme.

Pražské štúdio FIT UP! v OC Novo Plaza Praha 4 čaká len na teba tak si ho príď kedykoľvek pozrieť alebo rovno vyskúšať. Štúdio sa nachádza na 1. poschodí, jeho rozloha je 1000 m2 a okrem kardio, power, ladies a cross up zóny tu nájdeš aj namakanú crossfit zónu, turbo soláriá a veľa iného – ale však, príď sa o tom presvedčiť na vlastné oči! Určite sa ti zapáči. Recepčný/á ťa rád/a prevedie štúdiom a všetko ti do detailov vysvetlí. Hoci momentálne fungujeme v dočasnom režime otvorenia – na vstupy, hneď ako to situácia ohľadom pandémie dovolí, otvoríme štandardne, kedy si môžeš namiešať svoje vlastné členstvo. Mesiac? Tri? Rok? Solárium, nápojový bar alebo skupinové cvičenia cross up? Áno, toto všetko a ešte omnoho viac ti ponúkneme. Príď sa o tom presvedčiť. Momentálne je Novoplaza otvorené od 6:00 do 21:00, ale neboj, tak ako ostatné štúdiá aj toto bude otvorené od 6:00 do 00:00, 365 dní v roku – už čoskoro!

Druhé štúdio je zároveň našim prvým štúdiom na východe Slovenska. Konkrétne ho nájdeš v OC Novum Prešov. S FIT UP! Prešov ideme pomaly do finále a o otvorení budeme určite informovať. Na čo sa však môžeš tešiť? Na tréning 365 dní v roku od 6:00 do 00:00, bude ťa čakať aj ladies zóna, kardio, power, cross up, crossfit zóna a omnoho viac!

Dátum otvorenia aj všetky informácie už čoskoro!

Tvoj FIT UP! tím