asdsfafsd 4456 7187

Rastieme ďalej: FIT UP! od septembra už aj v Trnave!

Dobrá správa pre všetkých z Trnavy a okolia! Malý Rím bude ďalším mestom, kde FIT UP! už čoskoro otvorí svoje brány. Novú, modernú prevádzku chystáme vo vznikajúcej City Arene. Otvorená bude od 1. septembra.

Po troch bratislavských pobočkách a jednej v Žiline mierime do ďalšieho krajského mesta. FIT UP! budeš môcť byť už aj v Trnave!

Úplne nové fitnescentrum prichýli City Arena, zrekonštruovaný futbalový štadión s veľkým nákupným centrom, ktorého súčasťou bude aj FIT UP!. Nájdeš nás tak na lukratívnej a dobre dostupnej adrese v centre mesta.

„Aj v Bratislave navštevuje FIT UP! veľa Trnavčanov, čo bol pre nás tiež signál, do ktorého mesta expandovať. Sme radi, že sa nám podarilo zakotviť v úplne novej City Arene a veríme, že aj v tomto meste potešíme ľudí moderným fitkom na tej najvyššej úrovni,“ povedal manažér FIT UP! Mário Godor.

Aj trnavský FIT UP! sa bude držať nášho osvedčeného konceptu – najnižších cien, špičkovej kvality vybavenia a maximálneho komfortu. Štúdio s rozlohou 1 200 štvorcových metrov bude otvorené denne od 6.00 do 24.00 h.

V novej prevádzke nebude chýbať FITNESS zóna na silový či kardio tréning (POWER zóna, KARDIO zóna), samostatný priestor na cvičenie pre dámy – LADIES zóna, špičkovo vybavená CROSS UP! zóna zameraná na kruhové tréningy a samozrejme kvalitné soláriá značky Ergoline.

Samozrejmosťou sú priestranné šatne, sprchy zdarma, recepia s výživovými doplnkami a náš GRAPIVIT Bar so špotovými nápojmi.

Aj v Trnave budeme ponúkať bežné členstvo a VIP členstvo. K výhodám druhého variantu patrí neobmedzené využívanie solárií a GRAPAVIT Baru, ale aj cvičenie pod dohľadom trénerov v CROSS UP! zóne.

Hoci trnavskú pobočku sprevádzkujeme oficiálne až od 1. septembra, FIT UP! sa v plnej paráde ukáže už pri otvorení City Areny 22. augusta. V tento deň si bude zároveň možné štúdio prejsť a informovať sa osobne o formách členstva či získať odpovede na ďalšie otázky. Náš tím bude na mieste k dispozícii aj počas ďalších dní až do oficiálneho otvorenie štúdia (a samozrejme aj po ňom ).

Všetkým záujemcom priestory fitnescentra rady ukážu naše recepčné a odpovedia na všetky otázky. Už teraz môžeme prezradiť, že po otvorení FIT UP! v Trnave spustíme aj súťaž, ktorej víťazi budú môcť u nás trénovať grátis, oplatí sa teda byť v strehu.

Tešíme sa, že od septembra bude FIT UP! nielen Bratislava a Žilina, ale aj Trnava. Buď FIT UP! aj ty a zamilujú sa do teba!