asdsfafsd 3555 7157

Priveď k nám aj kamošov a cvičíš zadarmo!

Sme radi, že rodina FIT UP! sa aj naďalej rozširuje veľmi rýchlym tempom. Tešíme sa najmä z našich členov, keď pozorujeme deň za dňom ich pokroky a pokorené fyzické limity.

Mrzí nás však, že sa tak veľmi často musia rozhodovať medzi kvalitným tréningom vo fitku a časom stráveným s kamarátmi. Preto sme sa rozhodli prísť s akciou, ktorá odmení našich verných členov a zároveň posilní ich priateľstvá!


Ty, tvoji kamoši a tréningy zadarmo

Nejdeme tu opisovať, akí sme super a prečo je dobré cvičiť práve u nás. To už dobre vieš dávno sám. Ale prečo by to nemali zistiť aj tvoji priatelia? Ak máš vo svojom okolí ľudí, ktorí by radi urobili niečo pre svoje telo, neváhaj ich pozvať do fitnescentra FIT UP!, kde môžu trénovať za najlepších podmienok v meste.

Nielenže s nimi budeš tráviť viac času, ale môžete sa navzájom aj motivovať a prekonávať svoje osobné rekordy. Nehovoriac o tom, že ako bonus získaš mesiac cvičenia zadarmo.

„V lete sme priniesli skvelú ponuku pre nových ľudí. Tentoraz chceme povedať jedno veľké “ďakujem” našim verným a dať im možnosť ešte aj ušetriť na členskom poplatku. Stačí, ak k nám privedú dvoch svojich kamarátov, ktorí sa tiež stanú našimi členmi,“ dodáva manažér FIT UP! Mário Godor.


Ako to celé funguje

Pekná teória, a teraz prax. Je to veľmi jednoduché: Na našom webe nájdeš online formulár, ktorý vyplníš osobnými údajmi svojich kamarátov a určíš si mesiac, ktorý chceš od nás zdarma. Môže to byť hneď nasledujúci mesiac alebo ktorýkoľvek ďalší. Jedinou podmienkou je, aby si zaregistroval minimálne dvoch ľudí, ktorí sa stanú do mesiaca našimi členmi.

Povieš si, že ti to za ten jeden mesiac bez poplatku nestojí? A čo keby ti povieme, že to môžeš robiť donekonečna a získať zadarmo napríklad aj celý rok?

Výhodou akcie je, že čím viac ich k nám privedieš, tým viac ťa odmeníme.