asdsfafsd 4324 7182

Prihlasovanie na športový deň do 18. 6. aj na recepcii v tvojom FIT UP!

Veľa ľudí nám povedalo, že aj by išli na športový deň, že to vyzerá ako skvelá akcia, no to prihlasovanie je príliš komplikované. A tak sme teda urobili krok k tebe a odteraz sa môžeš na športový deň prihlásiť aj na recepcii v tvojom fitku. Je to jednoduché – stačí keď povieš našej recepčnej v ktoromkoľvek našom bratislavskom fitness centre, že sa chceš prihlásiť na športový deň na Kuchajde. Ona ti dá FIT UP! prihlasovací kupón, na ktorý zo zadnej strany vypíšeš meno a priezvisko, disciplínu, názov tímu, telefónne číslo a prípadne meno tvojho trénera. Tento kupón si môžeš vyzdvihnúť aj u našich trénerov. Následne jej ho odovzdáš naspäť na spracovanie, zaplatíš 5 eur štartovné a dostaneš doklad, s ktorým sa potom na mieste pri registrácii na Kuchajde preukážeš. Takže ho nevyhoď v hneď prvom smetnom koši, ktorý nájdeš, ešte sa tí zíde 🙂 A gratulujeme, si prihlásený!


Akými spôsobmi sa môžeš prihlásiť na športový deň?


  •      °na recepcii v tvojom fitness centre v Bratislave
  •      °cez internet banking (iba do 15. 6., podrobný návod v tomto článku)
  •      °na mieste  (o 9:00 prihlasovanie na tréningy, o 11:00 na súťaže)


Štartovné 5 eur – v predpredaji alebo na mieste s poukazom


Máme pre teba ešte jednu novinku. Náš čarovný prihlasovací kupón ti zabezpečí aj skvelú cenu štartovného ako v predpredaji za 5 eur, hoci sa prihlásiš na mieste. Ako? Na recepcii sa ponovom môžeš nielen priamo prihlásiť na náš športový deň (ak kupón odovzdáš), ale si ho aj vziať so sebou a ako zľavový poukaz ho vypísaný odovzdať pri prihlásení na mieste. Ak s týmto 20.6. prídeš na Kuchajdu a budeš chcieť súťažiť či trénovať, zaplatíš iba 5 eur. Bez poukazu to je klasicky za 8 eur. Opäť pripomíname, že vstup je voľný. Pri súťažiach a platených tréningoch sú okrem skvelých cien pripravené aj ďalšie maličkosti a prekvapenia, ako napríklad štartovací balíček, občerstvenie a iné.

Prosíme o pochopenie, že v prípade zrušenia registrácie sa sa platba nevracia.

Nezabúdaj, že môžeš získať v každej disciplíne členstvo vo FIT UP! či v celkovom zlosovaní skvelé športové auto Hyundai Veloster na víkend.