asdsfafsd 4324 7182

Prihlasovanie na športový deň do 18. 6. aj na recepcii v tvojom FIT UP!

Veľa ľudí nám povedalo, že aj by išli na športový deň, že to vyzerá ako skvelá akcia, no to prihlasovanie je príliš komplikované. A tak sme teda urobili krok k tebe a odteraz sa môžeš na športový deň prihlásiť aj na recepcii v tvojom fitku. Je to jednoduché – stačí keď povieš našej recepčnej v ktoromkoľvek našom bratislavskom fitness centre, že sa chceš prihlásiť na športový deň na Kuchajde. Ona ti dá FIT UP! prihlasovací kupón, na ktorý zo zadnej strany vypíšeš meno a priezvisko, disciplínu, názov tímu, telefónne číslo a prípadne meno tvojho trénera. Tento kupón si môžeš vyzdvihnúť aj u našich trénerov. Následne jej ho odovzdáš naspäť na spracovanie, zaplatíš 5 eur štartovné a dostaneš doklad, s ktorým sa potom na mieste pri registrácii na Kuchajde preukážeš. Takže ho nevyhoď v hneď prvom smetnom koši, ktorý nájdeš, ešte sa tí zíde 🙂 A gratulujeme, si prihlásený!


Akými spôsobmi sa môžeš prihlásiť na športový deň?


  •      °na recepcii v tvojom fitness centre v Bratislave
  •      °cez internet banking (iba do 15. 6., podrobný návod v tomto článku)
  •      °na mieste  (o 9:00 prihlasovanie na tréningy, o 11:00 na súťaže)


Štartovné 5 eur – v predpredaji alebo na mieste s poukazom


Máme pre teba ešte jednu novinku. Náš čarovný prihlasovací kupón ti zabezpečí aj skvelú cenu štartovného ako v predpredaji za 5 eur, hoci sa prihlásiš na mieste. Ako? Na recepcii sa ponovom môžeš nielen priamo prihlásiť na náš športový deň (ak kupón odovzdáš), ale si ho aj vziať so sebou a ako zľavový poukaz ho vypísaný odovzdať pri prihlásení na mieste. Ak s týmto 20.6. prídeš na Kuchajdu a budeš chcieť súťažiť či trénovať, zaplatíš iba 5 eur. Bez poukazu to je klasicky za 8 eur. Opäť pripomíname, že vstup je voľný. Pri súťažiach a platených tréningoch sú okrem skvelých cien pripravené aj ďalšie maličkosti a prekvapenia, ako napríklad štartovací balíček, občerstvenie a iné.

Prosíme o pochopenie, že v prípade zrušenia registrácie sa sa platba nevracia.

Nezabúdaj, že môžeš získať v každej disciplíne členstvo vo FIT UP! či v celkovom zlosovaní skvelé športové auto Hyundai Veloster na víkend.
Vezmi si svoju hodinu zdarma
Urobiť prvý krok je vždy najťažšie. Aby sme ti cestu za novou formou uľahčili,
tvoja prvá hodina v FIT UP! je na nás. Získaj ju teraz!
Chcem ju!
Chcem ju!