asdsfafsd 5031 7194

Prihlás sa aj ty na Jarný FIT UP! challenge a dokáž sebe i ostatným, že to dáš!

A je to tu! Všetci sme cez zimu a počas sviatkov pribrali nejaké tie kilečká navyše a veľa z nás si taktiež dalo predsavzatie, že už konečne od tohto roku začneme cvičiť, zdravo sa stravovať a budeme do leta opäť vyzerať dobre. Nie nadarmo sme preto vyhlásili boj proti predsavzatiam a k tomu ešte spúšťame aj prihlasovanie na Jarný FIT UP! challenge. Tak poď do toho!

Kedy to začne!


Výber súťažiacich spúšťame od dnes do 8.2. 2016, pre každé štúdio vyberieme jednu skupinu zloženú z piatich súťažiacich, ktorú bude trénovať jeden tréner trikrát v týždni. Každý tréning bude trvať jeden a pol hodiny a kompletne ho zostaví konkrétny tréner. Jarný FIT UP! challenge začne 15.2. 2016. Bude prebiehať vo všetkých štúdiách na Slovensku aj v Čechách súčasne – od 15. februára do 15.mája 2016, v čase od 10:00 do 11:30 (každý pondelok, stredu a piatok – dni aj časy je možné si prispôsobiť po vzájomnej dohode súťažiacich a trénera). Pokiaľ už teraz vieš, že väčšinu času sa nebudeš môcť zúčastňovať tréningov, tak sa prosím neprihlasuj, nakoľko by si zobral miesto niekomu, kto chce svedomite cvičiť pod dohľadom trénera a myslí to naozaj vážne. Hľadáme ľudí, ktorí majú silu sa zmeniť a odhodlanie zaprieť sa.

 

S kým budeš trénovať!

 
K tvojmu odhodlaniu ti dopomôžu naši tréneri, ktorým neunikne žiadne ulievanie. Tréner bude pre teba novým kamarátom, lídrom, motivátorom, psychológom, učiteľom ale hlavne ti pomôže vydať zo seba to najlepšie. A kto ti pomôže k lukratívnej cene pre víťaza – k polročnému členstvu vo FIT UP!? Dokáž svojmu okoliu, rodine, priateľom, známym, ale hlavne sebe že na to máš a dokážeš to.

 

Ako sa môžeš prihlásiť?


Spôsob sa nezmenil – stačí, ak si našim členom.  Jarného FIT UP! challenge sa však môže zúčastniť aj nečlen avšak do začiatku challenge sa musí členom FIT UP! v ktoromkoľvek štúdiu stať. 

 

Podmienky zaradenia do súťaže


Pošli nám do 6.2.2016 email na info@fitup.sk s krátkym popisom, aký cieľ by si chcel/a dosiahnuť a prečo by sme mali vybrať práve teba. K textu napíš „súhlasím so zverejnením osobných údajov na webe a sociálnych sieťach“(zverejnenie mena, priezviska, výsledkov merania a fotografií na našom webe www.fitup.sk a sociálnych sieťach Facebook a Instagram). Pripoj svoju aktuálnu fotografiu celého tela (ak máš fotografie typu „pred a po“, kľudne pošli tiež)napíš nám konkrétne fitnescentrum FIT UP!, v ktorom chceš trénovať a čakaj na výsledok! Oznámime ti ho e-mailom. Máme taktiež ešte jednu špeciálnu požiadavku – prihlás sa, iba ak máš v daných mesiacoch naozaj čas venovať sa trénovaniu. Každý vymeškaný tréning by totiž za teba s radosťou odcvičil niekto iný, kto však kvôli tebe nedostal príležitosť.  Prvý tréning sa bude konať v pondelok 15.2. 2016 o 10:00 hod. Tento termín je pevný a bude to prvý uvádzací tréning, kde sa súťažiaci zoznámia s trénerom. Taktiež súťaž podporíme aj zdravými bielkovinovými maškrtami, ktorými nás bude sponzorovať značka RAJO.

Nemáš už ďalej motiváciu trénovať? Chýba ti tréner? Si znechutený, že tvoje výsledky stagnujú? Chceš začať cvičiť ale nevieš ako na to?
Tak hľadáme práve teba, neváhaj a prihlás sa na Jarný FIT UP! challenge!

JE TO NA TEBE