asdsfafsd 4551 7188

Príď si zatrénovať už aj do Trnavy

Je to tu, dočkali sme sa. Od 1. septembra bude otvorené a k dispozícii už aj fitness centrum v Trnave. Od tohto dňa si budeš môcť prísť kedykoľvek komfortne a neobmedzene zacvičiť od skorého rána až do polnoci. Otvorené bude totiž, tak ako vo všetkých štúdiách, od 6:00 do 24:00 hod.

Počas celého dňa budú okrem FIT UP! tímu plne k dispozícii aj naši profesionálni tréneri, ktorí budú precvičovať kruhový tréning CROSS UP! na multifunkčnej veži Omnia od Technogymu. Tento tréning je zadarmo a pre všetkých, takže si ho môže každý otestovať na vlastnej koži.

Taktiež si môžeš okrem špičkových strojov a zariadenia vyskúšať aj špeciálne fitness nápoje z nášho Grapivit baru. Ochutnávku bude prebiehať celý deň.

Vychytaj si prvý vstup zadarmo!

V utorok 1.9. a počas nasledujúcich niekoľko dní sa bude po celom priestore nákupného centra a v jeho okolí pohybovať tím vo fialových tričkách s logom FIT UP!, ktorý každého z vás obdaruje denným vstupom zdarma.

Neváhaj ich preto osloviť a vypýtať si jeden, pretože tento kupón má hodnotu 10€! Tie by si inak zaplatil v prípade, ak by si si chcel prísť prvýkrát skúšobne zacvičiť (platný však len vyplnený s tvojím menom a adresou, odovzdaný na recepcii).

Ak by si ich však náhodou nestihol, týchto 10 eur za prvý vstup ti vrátime, v prípade, že sa staneš naším členom. Všetky ostatné informácie ohľadom cien a členstiev ti ochotne poskytne náš personál.

Ako sa k nám dostaneš mimo otváracích hodín obchodného centra? Pre tých, ktorí prídu autom, je nonstop prístupné podzemné parkovisko. Ak však prídeš v hodinách od 6:00 do 9:00 alebo od 21:00 do 00:00, vojsť sa do fitness štúdia bude dať len cez jedny označené dvere, ktorými sa schodiskom dostaneš priamo k nám na 2. poschodie. Tento vchod sa nachádza v garážach presne pod hlavným vchodom do City Areny, a teda od Kollárovej ulice.

Tí, ktorí prídu v danú hodinu peši, použijú rovnaký vchod s dverami, ktoré sú vľavo od hlavných otočných, taktiež od Kollárovej ulice. Oba vstupy budú označené a prístupné len v čase, keď bude nákupné centrum zavreté.

Neváhaj si nás prísť vyskúšať! Už teraz sa na teba tešíme.

Buď FIT UP! a zamilujú sa do teba.