asdsfafsd 2994 7149

Pokrstili sme naše nové štúdio!

Nová pobočka FIT UP! v Žiline už má za sebou aj oficiálny krst. Vo štvrtok sme pozvali ľudí zo Žiliny a okolia, aby si prišli obzrieť naše priestory a užili si aj sprievodný program.

V rámci návštevy bolo možné absolvovať prehliadku štúdiá a cvičebných zariadení vrátane úplne novej multifunkčnej veže Omnia. Na vlastnej koži sme umožnili vyskúšať si služby, ktoré ponúkame a dozvedieť sa aj všetko, na čo boli Žilinčania zvedaví.

Na ochutnávku sa podávali chutné športové nápoje z nášho Grapivit Baru. Neobmedzenú konzumáciu z neho majú nepretržite VIP členovi FIT UP!

O príjemnú atmosféru sa postarala speváčka Layla, ktorá priamo vo fitnescentre zaspievala piesne z jej chystaného albumu. Energickým tancom potešili aj dievčatá z Hip Hop Fakulty. Programom sprevádzal Johne Perfekto, ktorý si pripravil aj niekoľko súťaží.

Žilinský FIT UP! je tak už oficiálne uvedený do života, tešíme sa na všetkých, ktorí sa rozhodnú využívať naše služby.

Naše fitnescentrum bude aj na severe Slovenska ponúkať kvalitu za férové ceny. Mesačné členstvo za 18,99 eura ti umožní neobmedzený vstup do FIT UP! Pripomíname, že prvú návštevu máš aj naďalej zdarma!
FIT UP! v Žiline má za sebou krstFIT UP! v Žiline má za sebou krst