asdsfafsd 12498 12500

Poď s nami na Tvrďáka so zvýhodneným vstupným a vyhraj mesačné členstvo!

Chceš sa s nami zúčastniť na najvodnatejších a najblatovejších pretekoch aké si kedy zažil? Tak poď s nami na Tvrďáka! Navyše ak si naším členom, budeš mať vstupné za zľavnenú sumu 25 eur! Tvrďák je prekážkový pretek na 6+ km a 15+ prekážok, pri ktorých si otestuješ nielen svoju vytrvalosť, ale aj silu a trpezlivosť pri zdolávaní náročných prírodných i umelých prekážok. Na výber máš súťaž na čas alebo bez merania času. Taktiež môžeš súťažiť v tíme alebo ísť sólo. Po skončení preteku môžeš súťažiť v rôznych fitness disciplínach ako preťahovanie lanom, zhyby na hrazde, ťahanie auta na čas, atď.

Miesto a čas

Tvrďák Bratislava 2018 sa uskutoční 1. júla 2018 v Bratislave, Čunovo – Areál Divoká Voda

Program

  • 10:00 Malý Tvrďák štart
  • 11:00 Tvrďák – štart vo vlnách v 30 minutových intervaloch
  • 13:30 Tvrdé Hry – súťaže vo fitness disciplínach
  • 16:00 Vyhlásenie víťazov
A tu to zďaleka nekončí. V areáli možeš s kamošmi raftovať na Divokej Vode, požičať si kajak alebo štvorkolku. Nachádza sa tu taktiež reštika s terasou, v ktorej sa môžeš zresetovať po náročnom dni.

FIT UP! Tím

Tvoj FIT UP! tím na tejto skvelej akcii nemôže chýbať. Naša trénerka Katka Parajňáková si aj s posilou pre vás pripravila skvelú rozcvičku, ktorá ťa pripraví na beh a neuberie ti príliš veľa energie.  Katka a jej tím ťa taktiež bude sprevádzať počas Tvrdých Hier, kde ti pomôže s technikou a zvládnutím pripravených disciplín. Pretekov sa taktiež zúčastnia naši tréneri z rôznych štúdií FIT UP!

Ako si uplatniť zvýhodnené štartovné?

Pokiaľ si naším členom v čase konania Tvrďáka 2018, máš nárok na uplatnenie si zvýhodneného štartovného za cenu 25 eur. Stačí, ak nám pošleš mail na tvrdak@fitup.sk a my ti pošleme inštrukcie na registráciu so zvýhodneným štartovným.

Ako vyhrať mesiac vo FIT UP! grátis?

Pokiaľ si naším členom a zúčastníš sa Tvrďáka, máš šancu vyhrať mesiac členstva u nás úplne zadara! Stačí sa cez nás registrovať na Tvrďákovi (mailni nám na tvrdak@fitup.sk) a pokiaľ dokončíš pretek a pošleš nám fotografiu z jeho konca, zaradíme ťa do losovania o mesiac členstva zdarma! (Vyhradzujeme si právo na použitie tvojich súkromných údajov – meno a zaslaná fotografia, na našich sociálnych sieťach a webe.) Tak neváhaj a poď do toho s nami!