asdsfafsd 4357 7183

Pochváľ sa nám svojou premenou a vyhraj ročné členstvo vo FIT UP!

Na našej facebook stránke spúšťame súťaž, ktorú by si si rozhodne nemal nechať ujsť. Makáš u nás vo fitness centre v Bratislave alebo v Žiline a je vidieť výsledky? Nezáleží na tom, či sú to tvoje prvé kroky k vysnívanému cieľu alebo už dokonalá postava. Pochváľ sa nám! Okrem toho skvelého pocitu zo samého seba môžeš teraz vyťažiť ešte viac – získať ročné členstvo vo FIT UP!. Keďže teraz je “sezóna”, kedy každý dáva zo seba maximum, aby vyzeral čo najlepšie v plavkách a na kúpalisku, veríme, že súťažiacich bude viac než dosť. 🙂


Ty, tvoj úspech a lajkovací maratón


Vieme, že veľa z vás je až príliš sebakritických a fotografie svojej premeny si prísne stráži. Naším cieľom nie je ukazovať dokonalé telá (ak však také máš, sem s ním!:)), ale motivovať ostatných tým, že uvidia, ako sa to podarilo susedovi, spolužiakovi, tete Martine či sestre. A za ročné členstvo to stojí, no nie? Súťaž je určená pre všetkých našich členov, ktorí si svoju vysnívanú zmenu povinne odcvičili v našich fitness centrách. Súťažné fotografie budeme postupne zverejňovať a pridávať do albumu na našej facebook stránke, kde budú ľudia lajkovať jednotlivé premeny. Víťaznou fotografiou sa stane tá, ktorá v priebehu mesiaca získa najviac “páčikov”. Premena môže byť akéhokoľvek druhu, takže ak si nabral/-a, vyrysoval/-a či viditeľne schudol/-la, chceme sa tešiť s tebou a podporiť ťa ročným členstvom, aby si neprestával na sebe makať, hoci už máš za sebou prvé úspechy.


A ako sa prihlásiť?


Dúfame, že už usilovne premýšľaš, ktorú fotku nám pošleš. Ak si členom FIT UP!, máš potrebné dôkazové fotomateriály o tvojej premene a nevadí ti, ak ich zverejníme na facebooku, nič ti nebráni prihlásiť sa. Stačí, ak nám na info@fitup.sk napíšeš email, ktorý bude obsahovať:
  1. Fotku pred a po tvojej premene
  2. Krátky popis, ako si to dosiahol (v akom časovom horizonte sa udiala zmena, ako často si chodil trénovať, či si zmenil stravu a ako, krátky popis o tebe, čo ťa motivovalo)
  3. Súhlas so zverejnením fotografii a informácii na sociálnych sieťach
Súťaž začína dnešným dňom a prebiehať bude až do konca júla. Fotografie budeme pridávať na facebook priebežne, takže čím skôr nám ich zašleš, tým budeš mať väčšiu šancu nazbierať viac lajkov. Prvé fotky zverejníme už 7.7. Vyhrať môže iba jeden, avšak my sa bude tešiť z každej jednej fotografie, ktorú nám pošlete. Práve tie nám totiž ukazujú, že naša práca má zmysel a že plníme svoju misiu – pomáhať vám meniť svoje životy, cítiť sa lepšie a pracovať na svojom zdraví.

Už vopred ďakujeme každému jednému z vás, ktorí sa odhodlajú zapojiť sa!