asdsfafsd 3918 7165

Otvárame v Ružinove!

Aby si to po práci nemal ďaleko do svojho obľúbeného fitka, otvárame nové fitness štúdio v Ružinove priamo v biznis centre Apollo. Lukratívna lokalita, kvalitné služby, výhodná cena a psychický detox ihneď po práci. No čo môže byť lepšie?

Urob niečo pre seba


…a ocení to aj tvoje okolie. Pamätá si ešte tvoja rodina či priateľka, kedy si naposledy prišiel z práce s úsmevom? Ak chceš dávať, musíš najprv mať. A to platí pri práci dvojnásobne. Nie nadarmo zo všetkých strán počúvaš, že najväčší biznismeni pravidelne cvičia, a práve to je zdrojom ich najlepších myšlienok.

Výhovorky, že to po práci už nestíhaš, neobstoja – fitness štúdiá sú otvorené denne od 6:00 do 24:00. To by si tam musel aj spať, aby ti takéto otváracie hodiny nestačili.


Ešte nie si členom?


Tak máš práve jedinečnú šancu sa ním stať. Čo ti budeme rozprávať ružové hory-doly, príď si to všetko koncom marca otestovať a pozrieť. Presný dátum otvorenia sa dozvieš už čoskoro na našom webe. Spravíme ti prehliadku a ešte dostaneš aj niečo chutné na zakusnutie.

Pekne “polopate”


Tak teda aspoň v skratke, nech si v obraze. Sú dve varianty členstva – klasické za 18,99 a VIP za 29,99 eur mesačne a uzatvára sa na rok. Fitká sú naozaj úctyhodnej rozlohy až do 1200 m2, nájdeš v nich špecializované zóny, ako napríklad Fitness, CROSS UP! zónu, alebo oddelenú Ladies zónu určenú špeciálne pre dámy. Sprchy zadarmo, špičkové turbo soláriá Ergoline za 0,25 eur/minúta alebo, ak si VIP, tak v cene. Tak ako aj neobmedzený GRAPIVIT bar.


Len s recepčnou


Jediným spôsobom, ako si založiť u nás členstvo, je osobne a s našou recepčnou/-ným. Je to z toho dôvodu, že ti naši pracovníci najlepšie môžu vysvetliť, ako to funguje a zároveň ťa prevedú celým fitnescentrom, aby si mal predstavu o čom hovoríme. Až po tom sa rozhodneš, či ti to naozaj vyhovuje. Neboj sa a pýtaj sa, čo ti hrdlo ráči.

Tak čo, vidíme sa v koncom januára v Apolle, fučiac na špičkových strojoch TECHNOGYM?