asdsfafsd 7729 7743

Opäť spúšťame FIT UP! challenge

Cez leto si kašlal na to? Je načase aby si si našiel čas na seba a začal pracovať na svojom zdraví. My ti prinášame ponuku ktorá sa neodmieta. Ak ti slová ako benchpress, kettlebell alebo squat nič nehovoria, tak hľadáme práve teba. Počas challengu sa môžeš všetko naučiť a čo viac, naučíš sa pracovať so svojím telom, spoznáš svoje druhé ja v kritických situáciách, kedy jediné čo budeš chcieť je vzdať to. Ako výhru získaš svoju vysnívanú postavu a ročné členstvo vo FIT UP!

Kedy to začne?

Výber súťažiacich spúšťame od dnes 1.8.2016 do 1.9.2016, pre každé štúdio vyberieme jednu skupinu zloženú z troch súťažiacich, ktorú bude trénovať jeden tréner trikrát v týždni. Každý tréning bude trvať jeden a pol hodiny a kompletne ho zostaví konkrétny tréner. FIT UP! challenge začne 14.9. 2016 (streda).   Bude prebiehať vo všetkých štúdiách na Slovensku aj v Čechách súčasne – 14.9.2016 do 14.12 2016, v čase od 10:00 do 11:30 (každý pondelok, stredu a piatok – dni aj časy je možné si prispôsobiť po vzájomnej dohode súťažiacich a trénera). Pokiaľ už teraz vieš, že väčšinu času sa nebudeš môcť zúčastňovať tréningov, tak sa prosím neprihlasuj, nakoľko by si zobral miesto niekomu, kto chce svedomite cvičiť pod dohľadom trénera a myslí to naozaj vážne. Hľadáme ľudí, ktorí majú silu sa zmeniť a odhodlanie zaprieť sa.      

Ako sa môžeš prihlásiť?

Spôsob sa nezmenil – stačí, ak si našim členom.  FIT UP! challengu sa však môže zúčastniť aj nečlen avšak do začiatku challengu sa musí členom FIT UP! v ktoromkoľvek štúdiu stať.       

Podmienky zaradenia do challenge

Pošli nám do 1.9.2016 email na info@fitup.sk s krátkym popisom, aký cieľ by si chcel/a dosiahnuť a prečo by sme mali vybrať práve teba ( ak máš guráž, môžeš poslať videovizitku). K textu napíš „súhlasím so zverejnením osobných údajov na webe a sociálnych sieťach“ (zverejnenie mena, priezviska, výsledkov merania a fotografií na našom webe www.fitup.sk a sociálnych sieťach Facebook a Instagram). Pripoj svoju aktuálnu fotografiu celého tela s aktuálnym dátumom fotenia na papieri (ak máš fotografie typu „pred a po“, kľudne pošli tiež)napíš nám konkrétne fitness centrum FIT UP!, v ktorom chceš trénovať a čakaj na výsledok! Oznámime ti ho e-mailom v dátume medzi 5.9.2016- 9.9.2016. Máme taktiež ešte jednu špeciálnu požiadavku – prihlás sa, iba ak máš v daných mesiacoch naozaj čas venovať sa trénovaniu. Každý vymeškaný tréning by totiž za teba s radosťou odcvičil niekto iný, kto však kvôli tebe nedostal príležitosť.    Prvý tréning sa bude konať v stredu 14.9. 2016 o 10:00 hod. Tento termín je pevný a bude to prvý uvádzací tréning, kde sa súťažiaci zoznámia s trénerom. Neváhaj a prihlás sa na FIT UP! challenge! JE TO NA TEBE!   Pozri ako dopadli naši víťazi z Jarného FIT UP! challengu na Slovensku a v Čechách.   cčm ružinov petržalka Ivan Krajčír