asdsfafsd 4345 7180

Odpočítavame: už len dva dni! Pozri si harmonogram športového dňa

Si už rovnako nedočkavý ako my? FIT UP! športový deň je už túto sobotu. Veríme, že osobné tréningy vrcholia a všetci sú poctivo vopred zaregistrovaní. Či nie? Pre tých, ktorí ešte váhajú, či sa zúčastniť aj súťaží a tréningov, je tu výzva: dnes je posledný deň na registráciu vopred cez Internet Banking alebo vo fitkách na recepcii! Stále je tu však možnosť zaregistrovať sa až na mieste. Nezabudni si však v našich fitness centrách v Bratislave vyzdvihnúť poukaz na štartovné ako v predpredaji, aby si nemusel platiť plnú sumu štartovného 8 eur.


Čo ťa čaká a neminie


V prvom rade skvelá atmosféra a pohodový deň plný športu a darčekov! Prísť môžeš rekreačne so svojimi priateľmi či rodinou (je to predsa zadarmo) alebo si akčne vybojovať stupienok víťazov. Pre súťažiacich, samozrejme, bude sobota aj v znamení adrenalínu či pocitu víťazstva.

A tu je harmonogram:  

TRÉNINGY
8:30 – 9:00 Registrácia na tréningy- 1. fáza
9:00 – 10:00 Pilates tréning- 1. fáza, Cross Up tréning- 1. fáza
9:30 – 10:00 Registrácia na tréningy- 2. fáza
10:00 – 11:00 Pilates tréning- 2. fáza, Cross Up tréning- 2. fáza
9:00 – 11:00 Beh tréning


SÚŤAŽE
10:30 – 11:00 Registrácia na súťaže
11: 00 Rozlosovanie a začiatok súťaží: streetball, futbal, beach tenis, cross up, beh, stolný tenis (presný harmonogram zápasov bude vypracovaný po registrácii cca o 11:00, keďže závisí od počtu zaregistrovaných súťažiacich)


SPRIEVODNÉ AKCIE
14:00 Losovanie o auto Hyundai na víkend spomedzi všetkých zúčastnených Celý deň Speedminton, stolný tenis, krátke súťaže o ceny (všetko dostupné zadarmo pre zaregistrovaných aj nezaregistrovaných)
Za auto na víkend ďakujeme Autocomodex, za vecnú podporu Tripsy, FIT PLUS, Superstany.sk, Printhall, za športové potreby a raketové športy Presporty, ako aj Televízii See&Go, ktorá nás zabáva na cestách v MHD. Zasúťažiť si prídu aj športovci z UPC. Tak teda uvidíme, či sú takí rýchli ako ich internet a silní ako ich wifi.

Tešíme sa na odhodlané výkony a všetkým partnerom srdečne ďakujeme za podporu!