asdsfafsd 3734 7158

Náš tréner Viktor sa stal majstrom v Men´s Physique

U nás trénuješ s majstrami a sám sa šampiónom stávaš! A k týmto osobným víťazstvám ťa privádzajú najmä kvalifikovaní odborníci, ktorých najväčšou recenziou sú práve ich úspechy. V Žiline sa konal Mozolani Fitness Cup 2014 a nesmelo tam chýbať taktiež zastúpenie FIT UP!. A bolo viac než úspešné, pretože náš tréner Viktor Vincze tam vybojoval 1. miesto v kategórii do 183 cm. V tejto disciplíne sa na Slovensku súťažilo vôbec poprvýkrát, takže radosť z výhry je o to väčšia. Zapísal sa totiž do histórie ako úplne prvý víťaz v Men ´s Physique!


A aký to bol pocit?


Zo všetkého najviac si Viktor pochvaľoval perfektnú atmosféru medzi športovcami. Obrovský športový duch, ktorý zavládol, nikoho nevystrašil. Práve naopak – spájal športovcov, akoby boli na olympiáde. A aký to bol pocit vyhrať? viktor Viktor so svojou zaslúženou trofejou.

Bolo to neopísateľné! Ešte teraz mám husiu kožu, keď si na to spomeniem. Som rád a nesmierne šťastný, že som „chytil vlnu“ v tejto novej kategórii. A že som bol na premiére tejto súťaže na SR prvý,” tešil sa Viktor.


Tvrdá príprava


Chcete poznať tajomstvo tohto úspechu? Celá príprava trvala 14 týždňov a tak ako pred každou súťažou, aj tejto predchádzala okrem tréningu aj tvrdá diéta. Práve tá bola preňho najťažšia: „Úplne na 110% som ju dodržal až posledné dva týždne pred súťažou. Dovtedy sa mi stalo, že sa do úst zatúlal aj plátok syra alebo lyžica arašidového masla. Cvičiť je ľahké, ale dodržať striktnú diétu, to je to najťažšie,” pousmial sa Viktor. B36A5472-1024 Zdravie je však najdôležitejšie, a preto špeciálne podmienky prípravy samotným víťazstvom nekončia. Treba, jednoducho, dodržať určité zásady týkajúce sa diéty pred súťažou, avšak veľmi dôležitá je aj strava po nej. Ako sa vyjadril Viktor: „Dokonca aj predsúťažná diéta sa dá dokončiť zdravo. Len človek musí vedieť ako na to.


Nemožné neexistuje


Tešíme sa spolu s Viktorom a želáme mu ešte oveľa viac víťazstiev a pokorených osobných rekordov. Ale čo ty? Aj Viktor začínal ako barman so záľubou v športe. Vždy ho to lákalo, musel sa však rozhodnúť, inak by nikdy tieto úspechy nedosiahol. Každá jedna minúta pasivity a nezáujmu ťa oddaľuje od tvojich dosiahnutých cieľov.

To, že náš Viktor je makač sa presvedčil už každý, koho trénoval alebo kto mal tú česť s ním cvičiť. Chceš, aby ťa vo FIT UP! trénoval práve Viktor?

Viac o našich tréneroch nájdeš tu.