asdsfafsd 13859 13875

LETO ZADARMO ?!

Tentokrát sa zapotíš už len pri čítaní tejto ponuky. Leto je v plnom prúde, no netreba zabúdať na svoju postavu. Väčšina z nás si povie pred letom, že začne „makať“, no po mesiaci opadne vlastná výzva, aj keď si to nepovieme nahlas – jednoducho sa vzdáme lebo je teplo, lebo idú všetci k vode, lebo… No práve leto je to najlepšie obdobie, aby si tvoje telo vytvorilo tréningový návyk, ktorý prekoná tvoju komfortnú zónu. V lete sa tuky spaľujú prirodzenejšie ako v zime, a takisto je pre telo jednoduchšie nastaviť detoxikačný program, keďže naša strava sa prispôsobuje dostupným zdrojom potravy. V letnom období konzumujeme viac ovocia a zeleniny, ktorá nás prirodzeným spôsobom detoxikuje.  Takže teraz je ten najvyšší čas začať na sebe pracovať. My vo FIT UP!e podporujeme zdravý životný štýl,  a preto ti dávame možnosť využiť našu špeciálnu ponuku „LETO ZADARMO“, ktorá ti pomôže odštartovať tvoj sen o dokonalej postave.

Čím skôr sa rozhodneš pre seba niečo spraviť, tým je pre teba táto akcia výhodnejšia. Stačí, ak si u nás vyberieš členstvo na dobu neurčitú a letné mesiace makáš u nás ZADARMO! Nezabudni, že čím skôr prídeš, tým viac dní môžeš u náš makať bezplatne J

Takže ako získať „LETO ZADARMO“?

  • zaregistrovať sa čo najskôr ako nový člen na dobu neurčitú,
  • akcia platí 1.7. – 31.8. vo všetkých FIT UP! pobočkách v rámci Slovenska a Českej republiky

FAQ

1. Keď prídem v polovici augusta, mám 2 mesiace zadarmo?

 Ak prídes v polovici augusta, tak budeš mať členstvo zadarmo do 31.8.2019. Dva mesiace zadarmo platia iba na mesiace júl + august. Preto je dôležité prísť čo najskôr.

2. Platím aj počas akcie registračný poplatok?

Ak si členstvo už mal/a alebo ti skončilo členstvo pred menej ako 6 mesiacmi, registračný poplatok neplatíš. Kartičku ti zadarmo znovu aktivujeme. Ak si nováčik tak sa pri registrácii platí aj registračný poplatok. Tento poplatok je však jednorazový a  slúži najmä na administratívne účely po dobu tvojho členstva. Sem spadá pravidelná mesačná fakturácia a celková administrácia spojená s tvojím členstvom.

3. Počas akcie si môžem vybrať len obyčajné členstvo alebo to platí aj pre VIP členstvo?

Akcia platí pre základné aj VIP členstvá. O benefitoch VIP členstva sa môžeš informovať na webe, telefonicky alebo v najbližšom štúdiu, kde ti ich ochotne vysvetlia.

4. Po uplynutí 12 mesiacov si môžem predĺžiť členstvo už na dobu určitú alebo si musím zakladať nové členstvo?

Samozrejme, po uplynutí 12 mesiacov si môžeš uplatniť členstvo akékoľvek. Je to na tebe J

5. Môžem využiť akciu ak mi členstvo ešte prebieha?

Áno, ale len pri prechode zo základného členstva na VIP členstvo. Ak by ti členstvo skončilo napr. 31.7.2019, tak máš stále možnosť využiť akciu a do konca augusta cvičíš zadarmo.