asdsfafsd 10548 10560

Letný Challenge

Náš letný Challenge “Do plaviek za 90 dní“ už odštartoval. Znovu sme ponúkli našim členom možnosť trénovať pod drobnohľadom nášho skúseného FIT UP! trénera a zapojiť sa do súťaže o 6 mesačné členstvo v štúdiách FIT UP! úplne zadara. Keďže záujem o Challenge bol naozaj veľký, rozhodli sme sa dať šancu nie trom ale štyrom záujemcom na každé štúdio. Tento trojmesačný program nabudil všetkých zúčastnených a dúfame, že im pomôže vytvoriť si pozitívny vzťah k cvičeniu a k zdravému životnému štýlu. Aj napriek snahe našich úžasných trénerov, ktorí budú s challengeristami makať na ich vytúženej postave, je 90 % práce aj tak na všetkých súťažiacich. Poďme si ich preto predstaviť a zistiť, akú majú motiváciu a čo ich viedlo k prihláseniu do nášho letného Challengu.

FIT UP! Petržalka pod vedením trénera Adama Ábela

kk Ivana Stranianková: Ivana je našou dlhoročnou členkou. Do Challengu sa prihlásila preto, že chce na sebe niečo zmeniť a dokázať sebe aj okoliu, že to zvládne. Potrebuje správnu motiváciu, pri ktorej je rozhodnutá na sebe tvrdo zamakať. Jej cieľom je nielen zhodiť nadbytočné kilá, ale posilniť slabšie ruky. Timea Matláková: Timea je mamou 6 ročnej dcérky. Svoje popôrodné kilá sa snaží zhodiť už nejaký čas, no konečne sa odhodlala prihlásiť do FIT UP! Challengu. Motivovala ju aj stávka s manželom, v ktorej jej budeme držať palce. Anna Hronská: Anna odmalička viedla aktívny život. Venovala sa baletu, krasokorčuľovaniu, plávaniu, kung-fu aj tenisu. S nadváhou nemala nikdy problém, pokiaľ neprestala fajčiť a nabrala 25 kg. Anna je rozhodnutá na sebe tvrdo makať, aby v zrkadle opäť videla samú seba. Navyše chce byť akčnou mamičkou pre svoje dve neposedné deti. Veronika Lukáčová: Veronika je taktiež dlhoročnou členkou štúdia FIT UP! V prihlásení sa do súťaže ju podporil jej priateľ. Ako sama hovorí, potrebuje trochu drilu od našich trénerov a ukázať ako správne cvičiť. Veronika by chcela popracovať hlavne na svojom bruchu a verí, že s našou pomocou sa jej to podarí  . Držíme palce!

FIT UP! Staré Mesto pod vedením trénera Martina Motolíka

hj Katka Kočanová: Katka bojuje s nadváhou už odmalička. Jej nadbytočnými kilami trpí nielen jej životný štýl ale aj jej sebavedomie. Katka sa sama rozhodla, že sa chce zmeniť a zažiť pocit keď bude spokojná vo svojom tele. Daniela Brenkusová: Danielinou motiváciou na prihlásenie sa do Challengu bol jej šatník. Jej cieľom je schudnúť 10 kíl a nasadiť nový životný smer. My ju v tom máme nakopnúť a pomôcť jej začať. Presne to aj spravíme! 😉 Petra Papierniková: Petra bola poloprofesionálnou tanečnicou vo folklórnom súbore v Košiciach. Ako sama hovorí, schudnúť chce hlavne kvôli sebe. FIT UP! Challenge vidí ako novú príležitosť ako začať s tréningom a dúfa, že na jej konci sa bude cítiť dobre vo svojom vlastnom tele. Charlotte Katonová: Charlotte si už prešla dlhú cestu, kedy sa jej podarilo schudnúť krásnych 40 kg. Ako však sama dodáva, jej najväčšia chyba bola, že pri tomto procese necvičila a jej telo je ochabnuté a potrebuje spevniť. Práve preto sa prihlásila do FIT UP! Challengu, ktorá ju donúti nielen cvičiť ale zároveň odštartuje jej zdravý životný štýl.

FIT UP! Ružinov pod vedením trénera Michala Bistáka

ui Milada Bucseková: Milada v minulosti aktívne športovala, no sedavé zamestnanie urobilo svoje. Milada sa rozhodla toto všetko zmeniť a nakopnúť túto zmenu práve FIT UP! Challengom. Verí, že pod dohľadom nášho trénera uberie z hmotnosti ale aj posilní kritické partie brucha a stehien a spevní ramená a ruky. Eva Fartel: Eva vďaka svojmu sedavému zamestnaniu a stresovému prostrediu pribrala za posledný rok cez 10 kíl. Ako sama priznáva, chýba jej hlavne motivácia cvičiť. Veríme, že jej náš FIT UP! tréner dopraje motiváciu v hojnom množstve a jej sa podarí nielen ubrať tuk z tela ale aj nabrať svalovú hmotu. Roman Futo: Roman bojuje s nadváhou odkedy si pamätá. Schudnúť sa mu podarilo už niekoľkokrát. Vždy to však bolo vďaka extrémnemu zníženiu príjmu potravín, čo malo za následok neželaný jojo efekt. Roman potrebuje získať tú správnu motiváciu nie len na to, aby začal cvičiť a žiť zdravšie, ale hlavne na to, aby v tom pokračoval. Od Challengu očakáva úbytok hmotnosti a nabratie svalovej hmoty v partiách ako hrudník a ramená. Valéria Frázová: Vala má rada pohyb, no v poslednej dobe jej akosi chýba motivácia. Práve preto sa rozhodla využiť ponuku nášho letného Challengu. Ako výsledok očakáva najmä redukciu hmotnosti v oblasti stehien a brucha a celkové spevnenie postavy.

FIT UP! Trnava pod vedením trénera Martina Greguša

jij Barbora Valová: Barbora začala aktívnejšie cvičiť už pred rokom, no kvôli škole poľavila. Jej hlavná motivácia je jej priateľ. Schudnúť by chcela najme v oblasti bokov a brucha s ktorými nadváhou už dlho bojuje. Hlavnú výhodu Challengu vidí v tom, že sa naučí ako správne cvičiť na svoje problematické partie. Michal Dlhopolec: Michal 15 rokov profesionálne tancoval, hrával volejbal a bol neustále v pohybe. Po presťahovaní a začatí pracovných povinností začal naberať na váhe a tuk sa mu ukladal najmä v oblasti brucha. Do Challengu sa prihlásil s úmyslom naštartovať svoj organizmus a vyzerať a cítiť sa zdravšie. Michal sa chce zamerať na zhodenie prebytočného tuku v oblasti brucha a vyrysovanie svojej postavy. Ľubka Brehovská: Ľubka je dvojnásobnou mamičkou a po dvoch cisárskych pôrodoch. Do Challengu sa prihlásila aby sa zbavila popôrodných kíl a mohla tak byť aktívnou mamičkou pre svoje deti. Držíme palce ;). Jana Farkašová: Janka miluje pečenie, je cukrárka a mamina dvoch dcér. S našou pomocou by chcela získať stratené sebavedomie a konečne sa vrátiť k pôvodnej postave. Hlavnou motiváciou je rodinná dovolenka pri mori na ktorú sa aj s rodinou chystajú. Od nášho FIT UP! trénera potrebuje aby ju nakopol nielen v cvičení, ale pomohol aj so zostavením správneho jedálničku.

FIT UP! Žilina pod vedením trénerky Zuzky Žiškovej

jj Miroslava Labajová: Mirka hľadá v živote zmenu a verí, že práve FIT UP! Challenge je ten správny krok vpred. Ako sama hovorí, potrebuje mať pri sebe človeka, ktorý cvičeniu rozumie a ktorý by ju poháňal vpred. Do Challengu sa prihlásila aj s dcérou Simonou a dúfa, že sa budú navzájom podporovať. Simona Labajová: Simona pracuje ako učiteľka v materskej škôlke. Do FIT UP! Challengu sa prihlásila preto, že by chcela zhodiť prebytočné kilá. Je súťaživá a má rada výzvy. Veríme, že práve tieto vlastnosti jej pomôžu pri dosahovaní jej cieľa! Sebastián Mažári: Martin je bývalí aktívny športovec a majster sveta v hokejbale. Svoje prebytočné kilá nabral po vynechaní pravidelného športovania a nástupe do sedavého zamestnania. FIT UP! Challenge vidí ako svoju príležitosť na zmenu svojho tela aj zdravia. Jana Šindlerová: Janka je FIT UP! členkou odkedy sa otvorilo naše Žilinská štúdio. Do nášho Challengu sa prihlásila hlavne preto, aby mala niekoho, kto ju bude motivovať a vydoluje z nej maximum. Potrebuje podporu a verí, že na konci Challengu sa jej splní sen a vráti sa stratené sebavedomie. Všetkým účastníkom držíme palce a veríme, že to nevzdajú a túto výzvu dokončia s takým zanietením, s akým začínali. Držíme palce FITUPÁCI! SPOLU ZVÍŤAZÍME!