asdsfafsd 4242 7174

Letný challenge sa začal: koho sme vybrali?

Prvé tréningy, merania a konzultácie už prebehli, toľko odhodlania sme už dávno nevideli. Držíme palce všetkým challengeákom, tu sú ich mená a ciele, ktoré by chceli v trénerskej výzve dosiahnuť. Ďakujeme za všetky prihlášky a neskutočne nás teší, že je medzi nami toľko ľudí, ktorí sa majú chuť zlepšovať! Ak sme ťa aj nevybrali, určite nás sleduj naďalej, lebo sa budeme snažiť dôležité info o tréningoch a strave prinášať aj na našom blogu, aby ste mali šancu rásť s našimi súťažiacimi.


Fitness centrum Petržalka


Fitness centrum v Petržalke bolo priekopníkom celej idey trénerského challenge. Po viac než úspešnom začiatku poznáme mená aktérov jeho okračovania. Výsledok však záleží len a len na našich súťažiacich. A kto bude bojovať o víťazstvo?

Lubica Lyžičková má 33 rokov, značnú nadváhu a vôbec sa necíti vo svojom tele dobre. Nechce sa však ľutovať, ale naopak s tým niečo urobiť. Premena by prospela nielen jej zdravotnému stavu a sebavedomiu, ale aj jej energii venovať sa svojmu synčekovi. Na radikálnu zmenu je potrebné viac ako len 3 mesiace, je však odhodlaná začať.

Tomáš Gánoczy už cvičí rok a pol, začal pretože chcel schudnúť. To sa mu aj podarilo (35 kg za rok), teraz by sa však chcel posunúť ďalej, a to sa mu už až tak nedarí. Nebojí sa žiadneho ťažkého tréningu, cíti však, že je čas na trénera. K nasledujúcim fotkám by chcem po skončení challenge pripojiť ďalšiu v úplne inej forme. Náš súťažiaci začína fitness challenge už s týmto pokrokom. Kam to dotiahne? Náš súťažiaci začína fitness challenge už s týmto pokrokom. Kam to dotiahne?

Juraj Cettl sa prihlásil kvôli motivácii, ktorá je v poslednej dobe uňho na ústupe. Chcel by taktiež nabrať svalovú hmotu, vyrysovať sa, no predovšetkým, cítiť sa dobre a FIT 🙂

Zuzana Mižíková je kolegyňou výhercov nášho prvého challenge a prežívala s nimi každú jednu svalovicu, zmenu stravy a nakoniec aj výhru. Tak ju to nadchlo, že sa odhodlala nakoniec aj sama prihlásiť a pracovať na svojej premene. Po pôrode sa totiž dostala do začarovaného kruhu diét a výčitiek svedomia. Po skončení challenge si už rezervovala dovolenku, takže jej hlavným cieľom je vyzerať lepšie do plaviek 🙂

Martin Marciňa má 23 rokov, výšku 193 cm, ale váhu len 73 kg. To je jeho hlavný problém, pretože športuje skoro každý deň – venuje sa totiž spoločenským tancom. Už dlhšie chce zmeniť svoju postavu, len sa mu nedarí. S pomocou našich trénerov by chcel už konečne nabrať viditeľné svalstvo 🙂


Fitness centrum v Žiline


V Žiline je trénerský challenge novinkou a jeho premiéra bude čisto dámskou jazdou. Čo myslíte, koľkí už teraz závidia trénerovi? 🙂 Baby už zarezávajú na prvom tréningu Baby už zarezávajú na prvom tréningu
  1. Denisa Hromadová má 22, rok po pôrode a všetky snahy o zmenu postavy sú neúspešné. Chce zmeniť svoj život, cítiť sa lepšie, no trénera by si v súčasnej situácii nemohla dovoliť. Preto je ochotná dať zo seba 200% a skutočne na sebe makať. Sme zvedaví!
  2. Jana Rusinková: Doteraz sa jej samej podarilo v priebehu posledných 2 rokoch schudnúť asi 13 kg. Momentálne však stagnuje a sama si už nevie dať rady. Hlavné ciele sú: schudnúť tuk, nabrať svaly, stať sa silnejšou a zlepšiť si kondíciu. Jej motiváciou dať zo seba maximum je aj nastávajúca svadba, takže držíme palce 🙂
  3. Lenka Gawelová by chcela zistiť, aký tréning jej najviac vyhovuje, ako sa správne starať o svoje telo, čím ho kŕmiť. Jej hlavným cieľom je však pozrieť sa raz do zrkadla a povedať si, že to dokázala. Momentálne ukončila štúdium a ešte nepracuje, takže tréningu bude venovať všetok čas a energiu.
  4. Laura Majeríková má 26 a je nadšená a odhodlaná. Cvičiť chodí 4-6krát do týždňa. Hoci sa jej podarilo schudnúť, má problém napriek množstvo tréningov vyrysovať postavu. Uvedomila si, že niekde robí chybu, a preto by sa rada nechala viesť odborníkom. Každý prehrešok proti strave si poctivo odmaká vo fitku.  

Fitness centrum Staré Mesto


Rodinu bratislavského fitness challenge doplní tentokrát aj štúdio v Starom Meste. Skvelá poloha je priam na skok z práce či školy. Preto dúfame, že naši kandidáti tiež budú svoje záväzky a predsavzatia plniť poctivo a naozaj zo seba vydajú maximum. Vo fitness centre v Starom meste si tréningy užívajú. Vo fitness centre v Starom meste si tiež tréningy užívajú.

Eva Drozdíková je 28 ročná študentka doktoradského štúdia v Bratislave a ako sama tvrdí, so sebazaprením nemá problém, hlavne pokiaľ ide o stravu. Už nejaký čas síce cvičí, ale chýba jej motivácia. A čo je jej hlavným cieľom? No, jednoducho, vyzerať “bohovsky” 🙂 V prevahe sa nám prihlásili ženy, našiel sa aj odvážlivec a zástupca mužského pokolenia.

Je ním Michal Smirnov a jeho hlavným cieľom je nabrať svaly, hmotnosť a vyrysovať. Hoci už rok cvičí, nedarí sa mu to. Má 66 kg a podľa jeho slov, ak sa mu to podarí, bude sa konečne cítiť lepšie a, samozrejme, v tréningu pokračovať.

Elizabeta Furmenková už dlhšie bojuje so svojou postavou. Na vlastnej koži zažila silu jojo efektu po prvej radikálnejšej premene minulé leto, kedy sa jej pravidelným cvičením a zmenou stravy podarilo schudnúť. Potom však poľavila a telo jej to trojnásobne vrátilo. Chcela by opäť zažiť ten skvelý pocit zo samej seba a pod vedením trénerov si ho tentokrát už aj udržať.

26-ročná Katarína Smikalov je skutočná žena “krv a mlieko”. V challenge má veľké ciele – zhodiť cca 15 kg a celkovo spevniť. Hlavným cieľom je však vytvoriť si návyk a iný režim, aby jej to vydržalo aj do budúcnosti. V neposlednom rade však potrebuje, ako my všetci, pevnú ruku našich trénerov a motiváciu. Tešíme sa na ňu, ževraj je s ňou sranda 😉  

Alexandra Ravingerová mala celý život nadváhu a rôzne diéty, ktoré vyskúšala, nezabrali. Viackrát schudla jednorázovo, zažila vypadané vlasy a pochopila, že je to o vyváženom stravovaní a pravidelnom cvičení. Chcela by si dokázať, že to zvládne, aby sa konečne jedného dňa mohla zaoberať aj inými vecami ako svojou váhou.

Ruku na srdce, naozaj ste sa nenašli ani v jednom z príbehov našich odhodlaných v letnom challenge? Nielen preto im však všetci držíme palce, želáme veľa motivácie, disciplíny a zmenených životov k lepšiemu!