asdsfafsd 5087 7196

Jarný FIT UP! challenge v plnom prúde

Máme tu druhý ročník challengu, v ktorom si naši členovia zmerajú sily. Bude sa hodnotiť celkový proces a celková premena súťažiacich počas tréningov. My sa už tešíme ako budú títo bojovníci vyzerať za tri mesiace. Ste zvedaví koho sme vybrali? Predstavujeme vám našich 25 challengerov, ktorí sú rozhodnutí radikálne zmeniť svoj spôsob života a výzor.   FIT UP! PETRŽALKA pod vedením trénera Mareka Granáta Petržalka Natália Arpová: Natália je dlhoročnou vernou členkou FIT UP Petržalka. Fitnes ju baví, no potrebuje niekoho, kto ju potiahne vpred, naučí nové techniky cvičenia, aby sa vo svojom tréningu stále zlepšovala.

Štefan Horňák: Štefanovým cieľom je mať telo, za ktoré sa nemusí hanbiť. Štefan dokáže veľmi rýchlo stratiť sebazaprenie, preto potrebuje niekoho, kto ho bude viesť správnym smerom.

Peter Lohnický: Peter má fitnes na dennom poriadku. Do challengu sa prihlásil, pretože našiel novú motiváciu cvičiť. Jeho cieľom je vyzerať naozaj dobre v obleku na svojej svadbe, ktorá sa bude konať onedlho.

Ivan Ivanovič: Ivan si začiatkom roka 2016 povedal, že tento rok dá dole nadbytočné kilá. Zatiaľ sa mu to darí a pravidelným cvičením a zmenou stravy schudol už 13 kíl. Motivácia a odhodlanie mu rozhodne nechýbajú.

Rastislav Lučivjansky: Rasťovým cieľom je nabrať svalovú hmotu, zhodiť nadbytočné kilá z brucha, ktoré ho veľmi hnevajú a zvýšiť celkovú kondíciu. Pri kancelárskom zamestnaní stratil pohyb, a preto sa chce navrátiť k časom, keď sa aktívne venoval futbalu   FIT UP! STARÉ MESTO po vedením trénerky Moniky Kazárovej Staré Mesto Simona Zamišková: Simona je so svojou terajšou postavou spokojná, no vie, že by sa na nej dalo stále pracovať. Tehličky na bruchu a pevný zadok sú jej cieľom.

Alexandra Lešaničová: Alexandra má rada aktívny životný štýl, no potrebuje novú motiváciu. Ako cieľ do leta si chce obliecť plavky a ukázať vyrysované bruško.

Nina Šarközyová: Nina pracuje na zmene postavy už dlhšiu dobu. Dokopy schudla už 25 kíl. Táto premena je naozaj obdivuhodná, no zastavila sa. Nina sa prihlásila do challengu, aby zistila ako opäť nakopnúť chudnutie.

Miriam Hozáková: Miriam sa rozhodla prihlásiť do challengu, pretože jej zasvietilo červené alarmujúce svetielko. Vo svojom tele sa už necítila dobre, a preto je odhodlaná poriadne na sebe zapracovať.

Katarína Smíkalová: Katarína sa nášho challengu zúčastňuje už druhý krát. Jej pevná vôľa je obdivuhodná. Katarína na sebe stále pracuje, a preto sme zvedaví ako sa jej bude dariť.   FIT UP! RUŽINOV pod vedením trénerky Lucie Moncman Ružinov Dominika Kubicová: Dominika má za sebou viacero nepríjemných operácií, ktoré ju brzdili v cvičení. Teraz má tú možnosť, aby sa vrátila k športovaniu a zdravému životnému štýlu.

Daniela Ralbovská: Daniela je dvojnásobná mamička, ktorá si túži obliecť veľkosť 36. Základy na cvičenie má. Chce to už len sebazaprenie a bojovať.

Eva Kucbelová: Eva je vášnivou športovkyňou, no bohužiaľ sedavé zamestnanie ju vyčerpáva natoľko, že zanedbala seba a svoju postavu. Rozhodla sa poriadne zahryznúť do tréningu a spáliť všetky nadbytočné kilá.

Dominika Ošková: Dominika chce všetkým ale hlavne sebe dokázať, že na to má. Môže mať svoju vysnívanú postavu v krásnych šatách na promóciách, chce to len kvalitný tréning a správne nasmerovanie.

Paulína Mokošová: Paulína so svojou postavou bojuje už od malička, no pohyb jej nikdy nechýbal. V detstve rada hrávala rôzne športy, korčuľovala a behala. Neskôr prišlo sedavé zamestnanie a s ním aj zlé stravovanie. Paulína je rozhodnutá skoncovať so zlým stravovaním a zaradiť tréning do svojej každodennej rutiny.   FIT UP! TRNAVA po vedením trénerky Lucie Žuffovej Trnava Ivan Krajčír: Ivan zistil, že za všetky zdravotné problémy môže hlavne nadváha. Odhodlanie a motivácia zdravého tela ho poháňajú vpred. Veríme, že čím viac bude Ivan trénovať a zdravo sa stravovať, tým menej zdravotných problémov bude mať.

Karin Kubíková: Karin je mladá žena, ktorá vie čo chce. Z posledné tri mesiace schudla už 13 kíl. Do challengu sa prihlásila, pretože potrebuje trénera, ktorý jej pomôže k jej vysnívanej postave.

Martina Mihaliková: Martina je pripravená na sebe tvrdo pracovať, aby výsledok stál za to. Do fitnes štúdia chodí pravidelne, no potrebuje mentora, ktorý ju povedie.

Petra Mihaliková: Petra bola odhodlaná zmeniť svoju postavu, no bohužiaľ časovo sa jej to nakoniec nedalo skĺbiť, preto Petru nahrádza prvá náhradníčka.

Martin Vanko: Martin je zábavný a vždy dobre naladený človek. Nechýba mu odhodlanosť a úsmev na perách. Najviac sa teší na svoju fotku po challengi.

Natália Blahová: Natália je najmladšou členkou tímu. Od malička sa venovala vrcholovému športu, no škola a povinnosti sa neskôr nedali skĺbiť s tréningom. Svojou premenou chce dosiahnuť vyrysované brucho, ktoré bude môcť ukazovať v lete na pláži.   FIT UP! ŽILINA pod vedením trénera Juraja Keketyho Žilina Martin Rogoň: Martin sa dokáže naplno zahryznúť do všetkých výziev. Do leta plánuje vyzerať vyšportovane a užiť si všetky letné športy.

Andrea Haviarová: Adriana sa dlhodobo venuje tancu, taktiež vedie tanečnú školu, no málokedy si nájde čas na seba, a preto by to chcela zmeniť a venovať sa viac svojmu telu a zdraviu.

Renáta Kováčiková: Renáta už dlho plánuje vymeniť pohodlný a lenivý život za aktívny, športový. Potrebuje motiváciu, ktorá ju donúti tvrdo na sebe pracovať.

Ivana Bajová: Ivana chce svoje telo dotiahnuť do dokonalosti, a preto bude trvdo trénovať aby sa jej splnili sny a ciele.

Juraj Hollý Juraj chce do svojho vyťaženého pracovného života vniesť trochu športu v podobe fitness. Chce sa cítiť zdravo a šťastne vo svojom tele.