asdsfafsd 2899 7147

Už čoskoro otvoríme novú pobočku v Žiline!

Tak ako sme sľubovali už v minulosti, FIT UP! plánuje svoju sieť rozširovať aj do ďalších miest. A už čoskoro pribudne naše prvé fitnescentrum mimo hlavného mesta. Otvoríme ho v Žiline!

Veríme, že aj obyvateľov krajského mesta na severe Slovenska oslovíme kvalitou a našou ponukou. V Žiline už pripravujeme všetko na to, aby sme miestne novotou dýchajúce štúdio mohli otvoriť 17. februára. Do otvorenia fitnescentra bude pred vchodom umiestnený informačný stánok s balónovou bránou, kde vám ochotne poskytneme všetky potrebné informácie. Nájdete nás tu každý deň od 12.00 – 18.00 hod. Navyše ak sa zaregistrujete kedykoľvek od dnes do otvorenia štúdia, získate mesiac od nás úplne zadarmo! „Predpokladám, že koncept, ktorým sme zaujali množstvo ľudí v Bratislave, bude úspešný aj v ďalšom meste. Vybrali sme si ako prvú v poradí Žilinu, kde chceme takisto sprostredkovať služby na profesionálnej úrovni a samozrejme sa držať toho, že ponúkame kvalitu za priaznivé ceny,“ hovorí manažér FIT UP! Mário Godor. Žilinský FIT UP! bude sídliť v atraktívnej lokalite priamo v centre mesta v budove Crystal Palace na adrese Na bráne 4. Prístup do fitnescentra je pohodlný autom aj prostriedkami verejnej dopravy – autobusy zastavujú na zastávkach Polícia aj pri neďalekom nákupnom centre Aupark.

Komfort Žilinčanom zabezpečí obrovská cvičebná plocha až 1 300 štvorcových metrov s výhľadom na centrum mesta, nové stroje prestížnej značky Technogym a ďalšie vybavenie, ktoré neodmysliteľne patrí k FIT UP! – špičkové solária Ergoline, ktoré zabezpečujú intenzívne, ale zároveň šetrné opaľovanie, Grapivit Bar s nápojmi vyvinutými špeciálne pre welness a fitnes s obsahom vitamínov a L-karnitínu, samostatná Ladies zóna vybavená zariadeniami Technogym vyvinutými špeciálne pre ženy či plocha a vybavenie pre kruhový tréning v CROSS UP! zóne.

„V Žiline budeme mať aj novinku – multifunkčnú vežu Omnia, profesionálne zariadenie rovnako od značky Technogym, umiestnené v CROSS UP! zóne, ktoré ponúkneme vôbec ako prví na Slovensku. Voľne stojaca veža bude určená pre skupinové cvičenie až ôsmich ľudí, pričom kvalifikovanému trénerovi umožní ľahko sledovať všetkých cvičiacich v priebehu tréningu. Maximalizuje ich interakciu a je skvelou voľbou pre plnohodnotný tréning,“ načrtol Mário.

Aj v Žiline platí, že prvá návšteva FIT UP! je pre všetkých zdarma. Členstvo ponúkneme za bezkonkurenčnú cenu 18,99 eura, k dispozícii je aj VIP členstvo.

Žilinčanov čaká ešte pred oficiálnym otvorením fitnescentra takisto ako predtým Bratislavčanov milá akcia – ak sa členmi FIT UP! stanú od 30. januára, keď bude spustený predpredaj, do polovice februára, kedy bude fitnescentrum otvorené, získajú od nás mesiac k členstvu úplne zdarma!