asdsfafsd 2773 7148

FIT UP! oslavuje prvé narodeniny!

Je to už takmer rok, čo FIT UP! pre teba otvoril svoje brány. Naše fitnescentrum pre všetkých sme oficiálne otvorili vlani 14. januára a tento rok tak oslávime v rovnakom dátume naše prvé narodeniny.

Za rok sme toho stihli naozaj dosť – vybudovali sme prvé moderné štúdio v Petržalke a stihli sme k nemu pridať aj ďalšie v atraktívnej lokalite v Starom Meste v budove City Gate. V oboch si môžete užívať naše profesionálne služby za najvýhodnejších podmienok v Bratislave.

Naša expanzia sa však zďaleka nekončí, okrem rozširovania v hlavnom meste mieri FIT UP! aj do ďalších kútov Slovenska. Naše nové štúdiá pribudnú už v najbližších mesiacoch. Cieľom zostáva vybudovať širokú sieť fitnescentier.

Skvalitňovať, samozrejme, chceme aj už sprevádzkované štúdiá, pripravujeme rozšírenie cvičebného priestoru – kardio aj silovej zóny. „Keďže počet ľudí, ktorí denne navštevujú naše štúdiá narastá, čo cítime aj teraz skraja nového roku, určite chceme uspokojiť ich potreby. Preto už čoskoro posilníme vybavenie našej fitness zóny,“ povedal manažér FIT UP! Mário Godor.

Sme radi, že za jediný rok sme zároveň stihli vybudovať veľkú rodinu FIT UP!, ktorú tvoria naši členovia a VIP členovia.

„Ďakujeme všetkým, ktorí nás na začiatku podporili a verili nám. Chceli sme dokázať, že vieme byť spoľahlivým partnerom pre každého, kto chce niečo urobiť pre svoje telo aj ducha a to za férových podmienok. Dúfame, že sa nám to darí,“ dodal Mário.

Aj v tomto roku máme pripravených množstvo zaujímavých akcií a noviniek, preto sa oplatí sledovať web FIT UP! aj náš oficiálny profil na Facebooku 🙂