asdsfafsd 4314 7181

Doplnili sme nové vybavenie do fitness centier v Petržalke a Starom Meste

Staráme sa o tvoje pohodlie (hlavne) pri cvičení, a tak sme vypočuli viaceré dotazy na doplnenie vybavenia. A tak si už môžeš užívať nové stroje a jednoručky. Teraz už ti nepomôžu žiadne výhovorky, prečo zanedbávaš tréning. Avizované doplnenie sa stalo realitou, a preto dúfame, že sa ti bude o niečo lepšie cvičiť – to znamená viac trénovania a menej čakania, kým sa uvoľní stroj 🙂 Takisto pripomíname, že včera sme oficiálne otvorili nové štúdio v Ružinove, takže ak máš chuť na zmenu, je ti v Petržalke či Starom Meste tesno, alebo to máš bližšie k práci, dvere sú ti otvorené. Presnú polohu aj ako sa najlepšie dostaneš do nového fitness centra v Ružinove nájdeš tu.


Ktoré nové vybavenie môžeš využiť pri tvojom ďalšom tréningu?


Nič ti nebráni vo fitku v Petržalke už dnes otestovať kvalitu našich štyroch nových Technogym bežiacich pásov. Na zahriatie. Potom si môžeš dať poriadne do tela s ešte vyleštenými jednoručkami, bez strachu, či sa ti ujde ktorá-tá váha, pretože sme zdvojnásobili ich počet! Fitness v Petržalke a Starom Meste v Bratislave dostal s novým vybavením nový dych. Fitness v Petržalke a Starom Meste v Bratislave dostal s novým vybavením nový dych. Takže dvakrát viac jednoručiek od 6 kg, 8,10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 kg, aby ťa už nič neobmedzovalo. Aj pre našich silákov, ktorým tieto “ľahké” už zďaleka nestačia, máme jedno prekvapenie – doplnili sme totiž aj úplne nové od 44 kg, 46, 48 do 50kg. Výbavu máš, motivácia a výkon je na tebe.


Do zodratia


Aby sa nám v Starom Meste však ľudia náhodou neulievali, dva nové bežiace pásy nájdeš aj tam. Používanie je bez limitov, tak isto ako (dúfame) aj tvoje odhodlanie. Odvčera plne k dispozícii. Odvčera plne k dispozícii. K lepšiemu pocitu zo seba ti aj tu pomôžu doplnené nové jednoručky od 6 kg, 8,10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 a 24 kg. Tie sme aj tu zdvojnásobili, takže ti budú odteraz s radosťou asistovať pri poctivom tréningu. Tak čo, ktoré vyskúšaš ako prvé? 🙂 Robíme všetko pre tvoje zdravie, dobrý tréning a lepší pocit zo seba. Odcvičiť a odmakať si to však musíš sám. Ak si ešte náhodou nezachytil, leto klope na dvere, takže motivácia by ti chýbať nemala.

Tak ti teda prajeme veľa spálených kalórii a vyformovaných svalov na novom vybavení v tvojom FIT UP!