asdsfafsd 3759 7159

Čo zaručene nevieš o Lucii Mokráňovej zo šou Farma

A prečo o nej vôbec píšeme na tomto blogu? Pretože Lucia (22) je našou novou trénerkou v Petržalke a cvičiť s ňou môžeš aj ty! Nikto sa s nami nebude (a ani nemôže) hádať, že Lucia skvele vyzerá. Musí to uznať naozaj každý, kto aktívne využíva tie dva vypuklé orgány na hlave. Áno, oči. Málokto sa však zamyslel, prečo je to tak. Žiadna striktná “zázračná” diéta. Lucia je licencovanou trénerkou prvého stupňa a ona sama je živým dôkazom, že vie, ako na to.


Účinne zatočí aj s tvojimi kilami


Málokto by na ňu povedal, že vo fitness nie je žiadnym nováčikom a bola tiež osobnou trénerkou Power plate a zumby. S vidlami síce narábať vedela, ale komu by to napadlo? Teraz však môžeš jej početné skúsenosti zúročiť aj ty! Lucia už zarezáva vo FIT UP! Lucia už zarezáva vo FIT UP! Lucia sa špecializuje najmä na redukciu hmotnosti, spaľovanie tukov a formovanie postavy. Jednoducho, spraví všetko, aby ženy dosiahli svoju vysnívanú postavu a muži zasa kvalitne posilovali. Je svojou chodiacou reklamou, ale pozor, nie je to však iba o cvičení. Treba najmä upraviť stravu a aj v tomto bode sa o teba komplexne postará, poradí, čo jesť a čomu sa radšej vyhnúť.


Ako Farma zmenila jej život


Každý ju pozná najmä vďaka jej účasti v reality show Farma. A prečo sa tam vôbec prihlásila? “Prihlásila som sa najmä kvôli sama sebe. Potrebovala som zmenu, vypnúť od všetkých a prísť na iné myšlienky. Ale vôbec to neľutujem. Veľa mi to dalo a spoznala som tam sama seba. Život na Farme nie je jednoduchý, človek sa musí spoľahnúť len sám na seba. Najťažšie to bolo s jedlom,” hovorí Lucia. image Veru, jedálniček v zložení na raňajky pol kalerábu, obed iba jeden zemiak a cibuľa, večerou sa chcela nazvať uvarená voda s korením a zopár zemiakmi, potom maximálne ešte placky zo šrotu pre zvieratá. To dá zabrať naozaj každému. Nemusíš sa však báť, takúto “výživu” musela absolvovať len Lucia, tebe však zostaví normálny, avšak efektívny stravovací plán, ktorý naštartuje tvoje spaľovanie tukov na maximum. “Tam si uvedomíte skutočné hodnoty. Keď som odtiaľ odcházala, bola som ako úplne iný človek,” spomína Lucia. Z teba bude úplne iný človek po tréningu s ňou.

Neváhaj a trénuj práve s Luciou!