asdsfafsd 4127 7179

Chceš ísť na náš športový deň? Čo musíš vedieť

Stále premýšľaš, ísť či neísť, alebo už zháňaš partiu? Prečítaj si zopár dôležitých informácii pre teba. Základný popis a info, aké to bude celé skvelé, sme písali už v článku Zapíš si do kalendára: 20.6. bude na Kuchajde FIT UP! športový deň. Ako to však bude celé prebiehať? Kedy je deadline na prihlasovanie a, vôbec, čo všetko mám zahrnuté v štartovnom?

Dva varianty prihlasovania sa


Keďže počet súťažiacich je vzhľadom na možnosti areálu obmedzený a takisto chápeme, že niekto si chce, skrátka, iba dobre zatrénovať, sú dve formy aktívnej účasti.
 

Čo to znamená?


Prihlasovať sa môžete do samostatného tréningového pásma, ako aj do samotných súťažných disciplín. Pri oboch variantoch účasti sa platí štartovné 5 eur v predpredaji a na mieste (ak zostanú miesta) 8 eur. Registrovať sa dá do 15. 6.2015 (do tohto dátumu musí byť odoslaná platba) na č.ú. 5027527681/0900, IBAN SK3109000000005027527681. Prosíme o pochopenie, že v prípade zrušenia registrácie sa platba nevracia.

Ako to bude prebiehať


Športový deň začne najprv tréningovým pásmom, ktoré bude prebiehať od 9:00 do 11:00. Potom nasledujú súťaže od 11:00 do 19:00.
  •  –     Limitované tréningové pásmo pod vedením trénera sa skladá z disciplín: beh, pilates, Cross UP!
  •  –      Súťaže: beh, Cross UP!, futbal, streetball, plážový a stolný tenis
Účastníci, ktorí zaplatili štartovné na súťaže, majú prístup aj na limitovaný tréning automaticky v cene. Stačí pri registračnej platbe doplniť do poznámky slovo tréning a konkrétnu disciplínu. Samozrejme, ihriská sú bezplatne otvorené všetkým účastníkom, ktorí si budú chcieť nezáväzne zatrénovať do 11:00, kým nezačnú súťaže. Iba na tréning behu, pilatesu a Cross UP! je potrebné sa vopred prihlásiť.

Čo dostanem, ak zaplatím štartovné?


Účastníci, ktorí sa zúčastnia iba na tréningovom pásme, majú rovnakú výhody ako súťažiaci (štartovací balíček, občerstvenie zdarma atď). Jediným rozdielom je, že nebudú súťažiť a nebudú môcť získať VIP členstvo do všetkych prevádzok FIT UP. Aby to však bolo spravodlivé o hlavnú cenu sa bude žrebovať z oboch kategórii účastníkov. A čo to bude? To sa dozviete už onedlho 🙂

A čo je v cene štartovného?

 
  • –    uvítací darčekový balíček
  • –    občerstvenie a pitný režim
  • –    možnosť získať atraktívne ceny
  • –    zapojím sa do žrebovania o hlavnú cenu 
 

Príklad registračnej platby

Príklad č. 1 Janka ide súťažiť v plážovom tenise. Jej záväzná prihlasovacia platba vyzerá nasledovne: Č.Ú.: 5027527681/0900, IBAN SK3109000000005027527681 SUMA: 10 eur (platí sa jedna platba za celý tím a plážový TENIS je štvorhra, čiže v jednom tíme sú dvaja hráči) Variabilný symbol: 0905 989 *** (Jankine kontaktné telefónne číslo) Poznámka: plážový tenis, Jana Mrkvičková, Kristína Víťazná, meno tímu: neporaziteľné, chcemevyhrat@gmail.com (kontaktný email), bez tréningu (opačný príklad – tréning: pilates. Píše sa v prípade súťažiaceho, ktorý sa chce zúčastniť aj tréningových disciplín) Príklad č.2 Miro nechce súťažiť, chce si iba zatrénovať beh s profesionálnym trénerom, ktorý mu vysvetlí základné princípy správneho behania. Jeho platba vyzerá nasledovne: Suma: 5 eur Variabilný symbol: 0944 590 *** (tel. číslo) Poznámka: tréning: beh, Miroslav Priebojný, miro.p@yahoo.com

Neváhať s registráciou sa vypláca: miesta sú limitované!


VIP členovia to majú síce zadarmo, avšak odporúčame registráciu vopred na email info@fitup.sk, pretože ak sa minú miesta, už nebude možné zúčastniť sa tréningov ani súťaží. To isté platí aj pre ostatných, okrem výhodnejšej ceny získate včasným registrovaním aj isté súťažné/tréningové miesto. Nezabudnite sa teda prihlásiť do 15. 6. 2015. U všetkých totiž platí princíp, kto prv príde, ten prv melie 🙂 Stále si však budete môcť užívať lákavé sprievodné akcie.