asdsfafsd 3889 7161

Budú štastné a veselé aj pre teba?

Čítaj ďalej a zistíš, či sme ťa vybrali do nášho Trénerského challenge. Už sú tu Vianoce, a obchody preplnené zúfalými “zháňačmi darčekov” na poslednú chvíľu. všetci plní napätia a stresu. Niektorým chýba sneh, iní sa psychicky pripravujú na nevyhnutné vianočné kilečká. Veď je to len raz do roka. a Tí zvyšní netrpezlivo čakajú na vyhlásenie súťažiacich v našej veľkej výzve.


Vybrali sme aj teba?


Okrem ostatných darčekov pre vás sme na Vianoce pribalili aj jeden ďalší – mená tých šťastlivcov, ktorých budú tri mesiace prekonávať sami seba v našom Trénerskom challenge. Keďže sú miesta obmedzené, bol to naozaj ťažký výber. Veľmi sa tešíme veľkému záujmu! Práve ten nám ukazuje, že v podobných akciách budeme určite pokračovať. Ak sme ťa náhodou nevybrali, nestrácaj svoje odhodlanie so sebou niečo urobiť – šancu na premenu máš každý deň. Sleduj nás!


Tam-ta-ra-rá…


A je to tu. Ste napätí ako trenky na šnúre? Gratulujeme vybraným súťažiacim a tešíme sa na ich výkony. Tu sú: Súťažiaca č.1 Veronika Benešová Súťažiaca č.1 Robert Parížek je taktiež odhodlaný urobiť všetko pre čo najlepší výsledok. Róbert Parížek Karty zamieša aj ambiciózna Klaudia Kovácsová. Klaudia Kovácsová Páčilo sa nám, že Lucia Radovičová a Marek Winiarčík sa prihlásili spolu ako pár. Súťažiť však bude každý za seba. Lucia Radovičová a Marek Winiarčík Jedálničky a tréningové plány našich súťažiacich postupne nájdeš aj na tomto blogu tak ako aj iné novinky. Veríme teda, že aj ty budeš našich súťažiacich podporovať v ich snažení a odhodlaní zmeniť svoj život. Ešte jedna praktická info na záver pre tých, ktorí nevydržia ani deň bez tréningu: pripomíname, že sme otvorení aj cez sviatky – presné časy nájdete na našom facebooku.

Všetkým vám želáme pokojné sviatky, Veselé Vianoce!